Oplati sa nintendo Wii ?

Všetko o počítačoch a ostatných herných konzolách (PC, PlayStation, Nintendo a iné...).
Filip-ito
Pro člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Oplati sa nintendo Wii ?

Poslaťod Filip-ito » 17. Jan 2010, 19:47

ahojte, takze vec sa ma takto, v jednej sutazi som vyhral PS3 slim 120 gb , ale kedze mam x360 ps3 mi bude zbytocna, tak ju planujem predat a za peniaze si kupit wii. oplati sa ? ake mate s nim skusenosti ?
dakujem
Najlacnejšie Gold, HRY a Príslušenstvo na fóre.
Napr: Gold 12 mesiacov - 40€ a veľa ďalších skvelých ponúk, neváhajte a ozvite sa
pekný deň :-)

Obrázok užívateľa
valecbos
Pro člen

Re: Oplati sa nintendo Wii ?

Poslaťod valecbos » 17. Jan 2010, 19:50

nechaj si ps3 , budeš mať aj ps3 aj xbox , aj tak ps3 bude mať tiež také ovládače ako nintendo takže hry budú aj tam , jedine Wii kvôli Mariovi :a02:

jogi
Core člen

Poslaťod jogi » 17. Jan 2010, 19:59

cauko, ja mam doma, PS3, Xko aj Wii. Wiicko je konzola, ktoru asi pouzivam najmenej... je to moj osobny nazor ale podla mna je to konzola pre deti tak do 13 rokov, alebo pre casual hracov :) Momentalne je zaujimava sposobom ovladanaia, avsak dobre vseci vieme, ze ci uz na Xko alebo na PS3 pridu pomaly tiez nove ovladace (alebo sposoby ovladania, myslim ze na PS3 ma prist nieco velmi podobne tomu Wiickovemu ovladacu a a na Xko natal). Grafika na Wiicku je cista katastrofa v porovnani s ostatnymi konzolami :) Sem tam sa na Wiicku objavi hra ktora stoji za to, ale vacsinou sa jedna len o X-miliontu variaciu Super Maria a jeho kamaratov, Donkey Kong, Pikachu a spol. s.r.o. :) Zas na druhu stranu nejaku babu skor prehovoris na to aby s tebou sibrinkovala pred telkou pri tenise ako keby s tebou mala hrat CO-OP v Army of Two... Medzi vyhody patri este to ze si to podla navodu bez problemov softmodne ktokolvek do 30 minut... atd... ak mas nejake kontkretne otazky kludne sa popytaj, to som do wiicka dost investoval mam aj balance board, motion plus senzory som zatial nekupoval ale mal som tu cest sa s nimi pohrat :)

Filip-ito
Pro člen

Poslaťod Filip-ito » 17. Jan 2010, 20:32

fakt netusim , kedze ps3 by bola zbytocnost , tak niekedy by som si zavolal mamu, sestru a by sme sa trocha pohrali,je to jednoduche ? (myslim to ovladanie ci pochopia aj starsi ludia) a je nato dost titulov ? myslim ako ten wii sport ci ako sa to vola (to vyzera coolovo) :)
Napr: Gold 12 mesiacov - 40€ a veľa ďalších skvelých ponúk, neváhajte a ozvite sa

Jochmann
Core člen

Poslaťod Jochmann » 17. Jan 2010, 21:21

jogi sam by som to lepsie nenapisal :a28: tiez mam xbox aj wii... a uplne suhlasim... a ano, oslovi to aj starsich a aj ludi co nehravaju vobec...no nic pre hardcore obec :a06:

Filip-ito
Pro člen

Poslaťod Filip-ito » 17. Jan 2010, 21:25

ja ked si najdem kazdy den hodinku na xbox tak je to vela , ja som cisto "recreatin" typ :)

Obrázok užívateľa
Maxo69
Core člen

Poslaťod Maxo69 » 18. Jan 2010, 17:12

Tak Wii je zalozena skor na pohybe a mna odradza hlavne to, ze ked pridem vecer unaveny doma s prace a mam chut si poriadne zahrat a mal by som doma Wii tak by sa mi totalne nechcelo poskakovat o nejakej 22 hodine po obyvacke :D
Skorej zoberem do ruky x kovy ovladac a hram pohodlne na sedacke. A na tvojom mieste by som si PS3 ku aj nechal. Uz len kvoli exkluzivnym hram ako napr. God Of War3, Heavy Rain a ine...
......................................!.ANTI.FLASH.COMMANDO.!........................................

Obrázok
Obrázok

Filip-ito
Pro člen

Poslaťod Filip-ito » 18. Jan 2010, 17:22

tak samozrejme ze ked pridem domov ani mne sa toho vela nechce ale chcem to hlavne na vikendy , zavolam kamosov / rodinu a zabavime sa :) . predsa starsim ludom je horsie vysvetlovat naco je A , B, X, Y :)

Obrázok užívateľa
Maxo69
Core člen

Poslaťod Maxo69 » 18. Jan 2010, 17:25

Filip-ito píše:tak samozrejme ze ked pridem domov ani mne sa toho vela nechce ale chcem to hlavne na vikendy , zavolam kamosov / rodinu a zabavime sa :) . predsa starsim ludom je horsie vysvetlovat naco je A , B, X, Y :)

Tak to mas pravdu starsim bude lepsie simrikovat rukami :)
a inak za kolko planujes strelit PS3? :D
......................................!.ANTI.FLASH.COMMANDO.!........................................

Obrázok
Obrázok

Filip-ito
Pro člen

Poslaťod Filip-ito » 18. Jan 2010, 18:21

netusim, pride mi koncom februara , ked ho budem mat doma , tak potom to zacnem riesit , ale minimalne 220

Obrázok užívateľa
Maxo69
Core člen

Poslaťod Maxo69 » 18. Jan 2010, 18:23

Tak to je dobra cena :)

Obrázok
Obrázok

Obrázok užívateľa
Shodjoe1
Core člen

Poslaťod Shodjoe1 » 18. Jan 2010, 18:39

Wii som hral par krat a moj nazor :je to konzola pre par chvil,po čase je to nuda,nuda.a ovladanie cod?hruzaaa
edit: Na University of Mississippi v predošlých 6 mesiacoch "toto nie je PGS obchod"ímavý výskum. Jeho cieľom bolo zistiť, ako a či vôbec vplýva Wii Fit na celkový zdravotný stav a kondíciu rodinných príslušníkov.

Vďaka konzole Wii a doplnku Balance Board sa spoločnosť Nintendo snaží priniesť aspoň o niečo viac pohybu do rodín. Bohužiaľ, výskum ukazuje, že sa to firme príliš nedarí. Prvé tri mesiace testu sa kondička ôsmych (amerických) rodín sledovala bez Wii Fit. Nasledovali tri mesiace, kedy rodičia i deti hru k dispozícii mali. Výsledky?

Dospelým sa ich zdravotný stav nezmenil takmer nijak, aspoň malý progres sa preukázal na deťoch a tínedžeroch. Ako hlavný dôvod sa ukázalo postupné strácanie záujmu o produkt. Kým počas prvých 6 týždňov na Balance Board rodiny šantili v priemere 22 minút denne, ďalších 6 týždňov toto číslo kleslo o 82 % na úroveň 4 minút denne. A to je nejaké hmatateľnejšie výsledky príliš málo.
Obrázok

Obrázok užívateľa
Maxo69
Core člen

Poslaťod Maxo69 » 18. Jan 2010, 19:00

Zaujimavy vyskum :)
mas pravdu, Wii je po case nuda a cloveka to prestane bavit

Obrázok
Obrázok

Obrázok užívateľa
Minko188
Core člen

Poslaťod Minko188 » 19. Jan 2010, 10:27

Tiež mam doma všetky 3 konzoly a Wii sa používa najmenej, bo zábava sú len športy, aj to len keď si opitý ... A pokial máš nejakých casual doma, tak im kúp na tú PS3 Buzz: Svetový kvýz CZ ... u nás sa to viac uchytilo ako Wii ...

Obrázok užívateľa
geo
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Dostal poďakovanie: 3 krát

Poslaťod geo » 19. Jan 2010, 17:37

Wii je párty konzola. Treba to hrať s niekým, nie sám.

Inak ten Buzz je super. Ale opat treba na to skupinku ludi. Hrat sám je dosť odveci...

Filip-ito
Pro člen

Poslaťod Filip-ito » 19. Jan 2010, 18:52

treba na to skupinu ludi , kolko ? 4 ? ci da sa aj viac ? a kolko je maximalny pocet hracov na Wii

Obrázok užívateľa
origin
Premium člen

Poslaťod origin » 19. Jan 2010, 19:10

mám možnosť občas si v robote vyskúsať to wii ale mna to dako neberie. co ma tam bavilo tak som drvieval guitar hero ale to mas aj na ostatnych platformach.
hral som aj nejakeho maria ale to bola hrúza..
skusiť môžeš ale určite to budeš chcieť za par mesiacov predať. radšej si odlož peniaze na natal alebo si nechaj ps3.
ps3 nemám ale planujem do buducna kupiť koli tomu prehliadacu (určite by som ho obcas pouzil) a blu-ray kedže tento prehravac doma nemam. a samozrejme koli exkluzivitám.
a o party a priatelov sa neboj - na ps3 mas ten BUZZ svetovy kviz. a ako kolega vyssie pisal ževraj to je zabavnejsie ako cele wii.
asi tolko.

Obrázok užívateľa
geo

Poslaťod geo » 19. Jan 2010, 19:44

Filip-ito píše:treba na to skupinu ludi , kolko ? 4 ? ci da sa aj viac ? a kolko je maximalny pocet hracov na Wii

netreba skupinku. Hra Buzz je pre 1 až 4 hráčov, resp. cez Playstation net aj ako "multiplayer" tušim pre 8 ľudí (4+4?)
Ide o to, že keď hráte napr. 3 je to fakt iné ako keď doma hráš quiz sám.

Inak typická párty hra je napríklad aj Guitar Hero, Lips alebo SingStar (Lips na PS ;-) ) Keď sa to hrá v skupinke, je to zábavnejšie. Tie hry boli pôvodne tak plánované. Samozrejme Guitar Hero sa trochu vymyká, keďže sa hra hrá dobre aj single... Na párty je to ale riadna pecka, keď dáš dokopy kapelu!

Filip-ito
Pro člen

Poslaťod Filip-ito » 19. Jan 2010, 20:29

tak asi si necham to ps3 , kedze chcem si velmi zahrat uncharted 2 a heavy rain + k tomu buzza ci ako sa to pise, ale priritou ajtak ostava xbox, kedze potencial trojky este neni vyuzity.
a kladom premna osobne bude hlavne blue-ray , niesu s nim na trojkach problemy?

Obrázok užívateľa
geo

Poslaťod geo » 19. Jan 2010, 20:48

Filip-ito píše: hlavne blue-ray , niesu s nim na trojkach problemy?

Blázniš???

Veď PS3 práve ako jediná prežila všetky update profilov Blu-ray a dokonca sa hovorí, že bude vedieť ako jediný player na trhu aj Blu-ray 3D (resp. 2x Full HD 3D), ktoré príde tak za pol roka.

Tam, kde si musel meniť prehrávač, aby si mohol využívať veci ako BonusView alebo DB-Live, to PS3 dokázala po upgrade firmware. Inak ako BD player má cca 90% podiel na trhu. Zvyšné prehrávače sú len tých 10% a do roku 2011 sa to nezmení... Nebyť PS3, tak sa Blu-ray a HD DVD hádajú ešte dnes a ktovie ako by to skončilo...

PS3 nie je najkvalitnejší player, ale je najuniverzálnejší BDP v histórii!

Obrázok užívateľa
brano2202
Core člen

Poslaťod brano2202 » 9. Máj 2010, 10:54

Čaute
Mám aj Wii a nie je to až taká blbosť.....
Za prvé....SoftMod si spraví každý sám /nepotrebuješ už napaľovať / takže len ťaháš hry a hráš
za druhé....má to wifi , hranie po nete bez obáv že dostaneš ban
ale s tou grafikou je to horšie.....to máte pravdu /ale pre decká je to bohová vec a pre rodičov menej výdavkov na hry/ :D

Obrázok užívateľa
Tidus122
Core člen

Poslaťod Tidus122 » 9. Máj 2010, 12:14

taktiez mam wii...a je to moc dobra konzola...u mna osobne je poradie hrania sa na nich nasledovna...1.PS3,2.Wii.3.PSP.4XBOX360.5.NDS

Igino95
Core člen

Poslaťod Igino95 » 11. Máj 2010, 19:39

aale vobec nechapem ze rpeco je podla teba PS3 zbytocnost?

Obrázok užívateľa
luki982
Core člen

Poslaťod luki982 » 21. Aug 2010, 23:34

ale podla mna je wi nanic lebo us aj na ps3 ma na jesen vist pohibovi ovladac
MyGT: BigBox982
cod bo, gta:4 EFLC, army of two.....

Obrázok užívateľa
pinclo
Core člen

Poslaťod pinclo » 23. Aug 2010, 12:46

Ja to vidím takto:

PS3: podla mňa je velmi podobné Xboxu 360, je iba par rozdielov, napríklad v hrách, sony robí napríklad ten God of Wars a nejakých ešte pár špeci hier pre sony konzoli, ale vec čo sa mi na ps3 páći je že slúźi aj ako Bluray prehrávač pretože má bluray mechaniku, ale zas čo som čítal tak sa vela ludí stažovalo že im velmi skoro odišla mechanika,...A plus bude ešte ten nový ovládač. PS3 neodsudzujem, len si myslím že keď máš xko tak je zbytočné si ju nechať kvôlidvom trom hrám, a ešte sa mi zdá že nenašli flash na trojku.

Xbox 360: s xboxom dom veľmi spokojný, teraz vyšiel aj ten Projekt Natal tak sa môžme tešiť na nové ovládanie a nové určite zaujímavé hry. Myslím, že v porovnaní Wii,X´-360 A PS3 je najviac hier na Xko, a Microsoft robí tieź zopár špeci hier ktoré mam radšej ako tie od sony, napr.: Halo (kopec vydaní) a potom moj oblúbený Gears of War (1,2 a má výsť aj trojka) plus kvalita obrazu je tak tieź úžasná aj keď to nebeží cez bluray.

Wii: nazačiatku som ho velmi chcel, ale len kvôli tomu ovládaniu, hrával som to často u kamoša až ma to prestalo baviť asi po dvoch týždňoch, grafika je hrozná a výber hier tiež nieje veľmi bohatý, sú tam samozrejme aj dobré hry ale ako ste tu spomínali je ich veľmi málo, nintendo má Mária,pokemonov a také pre mňa nezaujímavé hry, a ovela viac ma baví si zahrať Fifu na Xku so super grafikou a normálními ovládačmi ako hrať s tými dvoma ovládačmi (nunchuck, a wii remote myslím :a11: )

chcem podotknúť že to je iba môj názor a keď ma niekto iný tak nech sa so mnou nezačne hádať, že nemám pravdu alebo niečo podobné ;)
Obrázok

Ďalší

Späť na Iné konzoly

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist