Prerábanie Xboxzone

Kompletný archív celého fóra.

Čo by ste chceli na Xboxzone?

Viac noviniek, previews,..
45
27%
Viac recenzií.
26
16%
Zmeniť dizajn stránky.
66
40%
Pridanie novej sekcie TRAILERS.
4
2%
Pridanie novej sekcie VIDEOS.
11
7%
Nič, stránka sa mi páči taká, aká je.
12
7%

Celkom hlasov : 164

zittho
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Re: Prerábanie Xboxzone

Poslaťod zittho » 21. Mar 2009, 19:52

Prepacte, necital som posledne strany, lebo sa mi zda ze sa to zvrhlo na flame, ale podla prvych - hlasoval som za zmenu designu, toto bolo moderne pred 5 rokmi :) Trosku vam to tu unika aj po technickej stranke, neviem, ake CMS alebo system tu pouzivate, ale potrebovali by ste daco lepsie... Nechcem si robit reklamu, som tu novy, tak nedavam link, ale zhodou okolnosti trosku cmucham v oblasti webdesignu tak by sme sa mozno vedeli dohodnut, aj podla hlasovania vidim, ze redesign je ziadany :)
Sklamal som, podlahol som, flashol som... Co uz!
“Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning.”

Obrázok užívateľa
juris
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Poslaťod juris » 21. Mar 2009, 19:57

dokazes spravit novy design na tuto stranku co bude bez problemov fungovat? co by si na to odomna potrebova? lebo ak to bez problemov dokazes tak samozrejme je to vitane
Obrázok

zittho
Core člen

Poslaťod zittho » 21. Mar 2009, 20:10

Juris, ozvem sa ti dakedy na icq (uz sme tam raz inac kecali, na icq mam nick Teo, mozno ma aj mas v CL), nie som teraz doma, pokecame a preberieme to. Predpokladam, ze ste neziskovy portal, takze asi nemate financie pre beh fora (co by zarucovalo profesionalitu) ale mozme pokecat ako by sa to dalo poriesit v ramci "zadarmo"... Budem potrebovat najma vediet na akom systeme to tu bezi, aku databazu to pouziva a aspon by sme to prehodili na php fusion alebo nieco podobne free... Pripadne trosku prekopali a redesignovali tento system ale fakt nemam ani sajn co je toto :)
“Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning.”

Obrázok užívateľa
juris

Poslaťod juris » 21. Mar 2009, 20:17

okej tak potom ked budes mat cas sa ozvi, ja napisem aj biosovi kedze on ma jediny pristup na FTP a potom by to asi bolo najlepsie riesit aj s nim.
Obrázok

zittho
Core člen

Poslaťod zittho » 21. Mar 2009, 20:47

no ako sa to zrazu rozbehlo... mozno by bolo fajn spojit sily a pojde to aj na free urovni spravit poriadne :) Kedze co nie je za prachy ide na ukor volneho casu :)

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 21. Mar 2009, 21:54

" píše:okej tak potom ked budes mat cas sa ozvi, ja napisem aj biosovi kedze on ma jediny pristup na FTP a potom by to asi bolo najlepsie riesit aj s nim.

juris,si v poho chalan,jeden z najnormalnejsich na fore...myslis si ze keby mal bios zaujem,nebol by uz novy dizajn? kazdy druhy den som mu pisal,dokonca sme sa aj dohodli ze to urobime,mal som nejake dizajny pre tuto stranku,neustale som mu vypisoval,je v USA,tak som cakal do noci kym sa pripoji,a ked som mu napisal,vzdy sa odpojil...a ked som mu poslal offline spravu,neodpisal,a tolko mi toho nasluboval...toto je jediny dovod preco sme spravili to nove forum,keby mal aspon mali zaujem,nebol by ziadny problem,ale pchal som sa mu do riti,agrashi to potvrdi,a co z toho,akurat sa mozno na druhej strane smial...

Obrázok užívateľa
juris

Poslaťod juris » 21. Mar 2009, 22:17

tak treba vybavit nech prenecha pristup na ftp aj niektomu z nas a hotovo
Obrázok

Obrázok užívateľa
matoji
ČLEN REDAKCIE - ŽURNALISTA

Poslaťod matoji » 21. Mar 2009, 22:20

keby si vedel koľkí sa uz snazili. keby bol bios len trochu ochotnejsi som si isty ze by situacia nikdy nezasla tak daleko.
Obrázok

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 22. Mar 2009, 01:16

tak tak. keby bios bol normalny clovek nikdy by nebola myslienka zavriet toto forum a prejst na nove ;) jednoducho vsetci pochopte ze ti co sme tu od zaciatku nas nudi tento dizajn a vnutorny system stranky. je to o nicom. bios nam nedovoli spravit doslova nic. berte to ako odplatu z\a to ze sa tak ku nam sprava.

PS: som najebany, ak pisem nezmysli sory :lol:
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 09:13

" píše:tak tak. keby bios bol normalny clovek nikdy by nebola myslienka zavriet toto forum a prejst na nove ;) jednoducho vsetci pochopte ze ti co sme tu od zaciatku nas nudi tento dizajn a vnutorny system stranky. je to o nicom. bios nam nedovoli spravit doslova nic. berte to ako odplatu z\a to ze sa tak ku nam sprava.

PS: som *****, ak pisem nezmysli sory :lol:

Ty si tam zmenil iba dizajn a vnutorny system stranky oproti tejto? Hmmm....

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 22. Mar 2009, 09:17

trt sa do toho rozumies. a nie ja som tam nespravil tebou spomenute veci. by som klamal keby som tvrdil ze ano.

spytam sa teba. co ty si urobil okrem sameho pixovania? teba to bavi byt neprijemny ze?! priznaj sa so svojou diagnozou :)
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 09:37

Zle to vyznelo pre teba. Nemyslel som to tak :lol: Presnejsie: na tej stranke sa nezmenil iba dizajn a vnutorny system. Co je podstatne, tam sa zrusila nosna tema. Velmi podobna stranka tu uz existuje. Na tej stranke sa diskutuje viacmenej v sekcii BAZAR :lol:

Obrázok užívateľa
Alinko
Pro člen

Poslaťod Alinko » 22. Mar 2009, 10:24

ja by som rozdaval viac BANov urcite by to pomohlo foru a dobre by bolo jedna tema kde by uzivatelia hlasovali komu dat BAN aby to bolo viac spravodlivejsie
Obrázok
XBOX ARCADE+20GB HDD

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 22. Mar 2009, 11:49

uz tu nebude ziadna spavodlivost....2x a dost,mozte sa stazovat aj v lamparni...

Obrázok užívateľa
juro4446

Poslaťod juro4446 » 25. Mar 2009, 13:51

ked je raz niekto debilny a upozonis ho nech naspamuje, tak nieje co riesit, naco budeme hlasovat. Si predstav kolko ludi je zabanovanych a keby zvlast pri kazdom z nich sa spravilo hlasovanie... no to uz si ani predstavit neviem.
Obrázok
+ Feedback nad 200€: miko57, hanso , JORDAN_FLY, sk8er_33, gebo, J0KER
Taktiez predavam GOLDy a BODY na LIVE. PM

Predchádzajúci

Späť na Xboxzone.sk - Archív fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist