Xbox one čierna obrazovka

Pokec o Xbox ONE.
luky3004
Core člen

Poďakoval: 1 krát
Dostal poďakovanie: 2 krát

Xbox one čierna obrazovka

Poslaťod luky3004 » 3. Okt 2015, 22:38

Ahojte. Dnes som hral Xbox one v pohode. No potom už keď som bol v menu, tak vypadla elektrina a tak sa vypol neocakavane. Tak jak nabehla, tak som zapol Xbox a nabehne tá zelená obrazovka Xbox one, načítava a keď už by malo nabehnúť to menu Xbox, tak ostane iba čierna obrazovka. Xbox vyzerá akoby išiel, aj zdroj svieti na bielo. Monitor je určite v poriadku, PC na ňom ide Ok.
Prosím vás o pomoc. Ďakujem.

diviak
Core člen

Poďakoval: 11 krát
Dostal poďakovanie: 6 krát

Re: Xbox one čierna obrazovka

Poslaťod diviak » 3. Okt 2015, 23:28

Posielam ti na dialku silu versmirnej energie, malo by to pomoct...

SimSala BIM!

Pomohlo?
Ak nie, tak si kontaktuj predajcu a reklamuj ho a nepis tu debilne ziadosti o pomoc :a11: kto len ti pomoze na dialku, ked mas odpeceny mozno harddisk alebo bohvie, co je s nim??? :a04:

luky3004
Core člen

Poslaťod luky3004 » 4. Okt 2015, 10:38

diviak- Neviem, čím som si zaslúžil takú odpoveď, predsa fórum je na to, aby sme si pomáhali... A zvlášť od teba som to nečakal, keďže sme spolu normálne komunikovali.

Stoupe- Ďakujem za súkromnú správu a za ochotu pomôcť. Cením si to. Hard reset nepomohol.

Nakoniec som to celú noc riešil s podporou microsoft a nakoniec sa mi to podarilo vyriešiť. Verte či nie, "black screen of death" sa nikdy v minulosti nedalo ľahšie vyriešiť ako teraz ;-) Mám aspoň skúsenosti, konzola zatiaľ šľape jak hodinky.

Kto by mal problém s týmto, kľudne nech mi napíše, ja vám poradím. Hlavne nepanikárte! Je to veľmi jednoduché.

diviak
Core člen

Poslaťod diviak » 4. Okt 2015, 14:11

Sorry, pomylil som si ta s jednym userom, co ma neuveritelne vytacal svojimi stupidnimi otazkami, prijmi moje ospravedlnenie ;-) Uz teraz viem, kto si ;-) A vidis, nikto ti tu nedokazal pomoct, lebo sa bud s tym nestretol alebo ti take nieco moze pomoct opravit len oficialna podpora, co si vyskusal a ocividne to pomohlo. A ked beries tuto komunitu tak, ako ju beries, napis, co pomohlo, lebo sa to moze stat komukolvek. Ja mam taketo zariadenia na zaloznych zdrojoch, u mna to nehrozi ale ktory bezny uzivatel vie vobec, ze nejaky zalozny zdroj existuje? ;-)
Este raz, sorry za moj post ;-)

Edit: Nie je nahodou riesenie tvojho problemu podla toho postupu?:

Kód: Vybrať všetko
Aby ste mohli vidieť kompletný obsah je nutné aby ste sa prihlásili alebo zaregistrovali. Ďakujeme

luky3004
Core člen

Poslaťod luky3004 » 4. Okt 2015, 15:15

V poriadku, nič sa nedeje, len ma zaskočilo to ;-)
áno, ale update ( OSUDT2) nepomohol, len sa mi zbytočne sekol pri inštalácií. Musel som spraviť Xbox One až do Recovery nastavení - teda Obnovenie predvolených výrobných nastavení.

Ľudia možno nemôžu pomôcť tak ako podpora, ale teraz keď sa to niekomu stane, tak si prečíta toto vlákno a nemusí celú noc a ráno vypisovať si s anglickou podporou, ako to riešiť. Raz odpojte internet, potom však už ani na PC nemám net, takže som sa musel spojiť s iným človekom a zase mu vysvetľovať, aký mám problém ... jednoducho mi stačilo zobrať čisté USB, dať tam recovery súbory a do 10 minút fičím na "novom" Xbox One ;-)

diviak
Core člen

Poslaťod diviak » 4. Okt 2015, 15:43

Takze pomohol az restorefactorydefault ?

luky3004
Core člen

Poslaťod luky3004 » 4. Okt 2015, 18:26

áno. Až restore factory default pomohlo. Ale našťastie to bol SW problém ...HW by som nechcel

diviak
Core člen

Poslaťod diviak » 4. Okt 2015, 19:16

Tak pri tom tvrdom vypnuti a plus nejake to zakolisanie napatia, sposobilo, ze sa mozno nieco citalo alebo ukladalo a tympadom sa to stratilo do vecnosti. Ten opravny balicek ma asi taku istu ulohu ako ma instalacne medium pre win, opravit pokazene systemove subory a spojazdnit system. To, ze ti nenabiehal xbox bolo to, ze nevedel najst na HDD systemove veci alebo ho nedokazal čeknúť, lebo si vsetko kontroluje a tympadom cakal a cakal a cakal by az dodnes :D

luky3004
Core člen

Poslaťod luky3004 » 4. Okt 2015, 20:12

Ja som aj predpokladal, že niečo také to len bude, pretože nemôže byť, aby sa dačo pokazilo, keď ešte pred tým som hral hru :D len som nevedel, aké kroky podniknúť. Nebolo to nič vážne, len asi jak si ty hovoril, proste nejaké dáta sa ukladali a vypadnutie prúdu to prekazilo a tak mal tam nejakú "kolíziu" ... ešte šťastie, že Xbox One si ukladá uložené pozície na server, bo hry som stiahol za celý deň z EA Access a uložené pozície sa vrátili :D

inač nechcem zakladať nové vlákno, viem hrať Xbox cez PC? aby som nemusel prepínať kanál na monitore, ale že vo windowse si zahrám aj hru.

a druhá otázka, Microsoft hovoril, že na Xone si budeme vedieť zahrať hru aj cez klávesnicu. Už sa to dá?

diviak
Core člen

Poslaťod diviak » 4. Okt 2015, 21:55

Nejake nove veci bude xOne vediet s prichodom Win10 do tejto konzoly, niekedy v novembri tohto roku. Co vsetko to bude, to ti neviem napisat, to treba ceknut na ich stranke a nieco bude mozno prekvapko ;-)
Ale tiez pridam nieco mimo miso a to, ze vraj EA Acess prinesie uz coskoro BF Hardline zadarmovo :D Ja ho vlastnim, mne nepridaju nic ale kopec ludi sa potesi ;-)

krtecek1
Core člen

Dostal poďakovanie: 1 krát

Poslaťod krtecek1 » 4. Okt 2015, 23:11

luky, na Win10 je aplikácia Xbox, ktorá umožňuje stream z konzoly na PC, podmienkou je, aby boli pripojené na rovnakej sieti :)

diviak
Core člen

Poslaťod diviak » 5. Okt 2015, 13:55

Tak streamovat na PC hru, co bezi na xOne, to je teda vyhra, nemiesto jedneho zruta elektriny budu zruti dva a vysledny efekt kvality obrazu je na hovno :D :D , to M$ vazne prisiel s niecim prevratnym. :D Keby umoznili hrat mnou zakupene hry na LIVE priamo na PC cez nejaku appku, bez nutnosti mat vobec zapnuty xbox, to by som bral ako super vec ale takto je to len obycajna nepouzitelna kravina, ktora nema vyuzitie ;-)

luky3004
Core člen

Poslaťod luky3004 » 5. Okt 2015, 14:47

Windows 10 som vymazal, keďže bol celý zlý, zabugovaný a nehovoriac o sledovaní Microsoftu o mojej aktivite ... Najradšej by som bežal na Linuxe (keďže viem na ňom pracovať), ale problém je, že hry by som si na ňom zatiaľ nezahral ... snáď budúci rok ...

Tak ako diviak povedal, trebalo by nejakú aplikáciu vo Windowse (nie len vo WIN 10, ale aj staršie), kde by sme bez nutnosti zapnutia Xboxu mohol hrať hry, hoc aj bez Xbox live gold mohol hrať hru ... proste raz zosynchronizovať PC a Xbox a už môžem hrať ;-)

Späť na Xbox ONE – Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist