Mechanika nechce spustit media.

Zaujímavé články o novinkách, hrách, Live atď. zo sveta Xbox360.
02luki18
Core člen

Poďakoval: 1 krát
Dostal poďakovanie: 1 krát

Mechanika nechce spustit media.

Poslaťod 02luki18 » 12. Feb 2015, 07:39

Ahoj,moja mechanika sa sprava čudne,po vloženi hry mi po dvoch sekundach napiše open tray.Kalibraciu lasera mam spravenu,mal som nameranu hodnotu na 4,60. Po dalsom merani a povoleni som to dal na 3,5 potom na 3,06 a teraz mi beži na 2,70 (neodpali sa) . stalo sa ze mi traz uz nacitava dlho a potom opat open tray,no raz za 10-15 krat mi hru otvori,ale strasne biedne. Včera sme to riešili aj na fore ale opravili sme to len do tejto verzie. Ak mate niekto skusenost prosim.
Toto video je ako sa sprava laser.
https://youtube.com/watch?v=aayC7pAeqgQ

Obrázok užívateľa
Noso
Závislák

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 34 krát

Re: Mechanika nechce spustit media.

Poslaťod Noso » 14. Feb 2015, 12:18

02luki18 píše:Ahoj,moja mechanika sa sprava čudne,po vloženi hry mi po dvoch sekundach napiše open tray.Kalibraciu lasera mam spravenu,mal som nameranu hodnotu na 4,60. Po dalsom merani a povoleni som to dal na 3,5 potom na 3,06 a teraz mi beži na 2,70 (neodpali sa) . stalo sa ze mi traz uz nacitava dlho a potom opat open tray,no raz za 10-15 krat mi hru otvori,ale strasne biedne. Včera sme to riešili aj na fore ale opravili sme to len do tejto verzie. Ak mate niekto skusenost prosim.
Toto video je ako sa sprava laser.
https://youtube.com/watch?v=aayC7pAeqgQ

neviem co to mas za mechaniku ale doporucene kalibrovanie je nedostavat sa pod hodnotu 2.80k Ω lebo tu uz je riziko odpalenia laseru.Podla par stranok je org. hodnot kalibrobania niekde okolo 4,40k Ω.
Multimeter nastavenie na 20k Ω
Obrázok

Kalibruje sa DVD pot nie CD pot! + kde merat
Obrázok

Nasiel som len tieto nastvenia.
FAT Samsung kalibracia na 3,40k Ω fungovala.
FAT BENQ/LiteOn kalibracia na 4,10k Ω fungovala.

Rozhranie kalibracie je asi niekde od 3,40k Ω do 4,20k Ω niekde sa tam traf kde zacne fungovat tvoja.A nech nezabudnem media co tam testoval ten clovek su Verbatim ( fukcnost na 90%) a potom nejake Ritek (tu mam dojem ze je to Maxell) a Ricoh (tu mam dojem ze je to TDK)a tam niektore zapol ale 60% len mechanika nabootovala ale nic.

Podla jedneho skuseneho uzivatela xboxzone fora je tato sranda len docasna a mechanika pojde casom papa aj tak.

02luki18
Core člen

Poďakoval: 1 krát
Dostal poďakovanie: 1 krát

Poslaťod 02luki18 » 15. Feb 2015, 11:52

Kedze aj tak pocase odide tak potom asi vymena.A myslis ze mi staci vymenit len laser,alebo celu romku?

Obrázok užívateľa
alexander_1333
Elite člen

Poďakoval: 20 krát
Dostal poďakovanie: 26 krát

Poslaťod alexander_1333 » 15. Feb 2015, 12:09

Staci vymenit len laser.

Späť na Xbox360 – Články

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist