Xbox 360 HDD pomoc!!!

Základné informácie o Xbox360.
paliskoo
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Xbox 360 HDD pomoc!!!

Poslaťod paliskoo » 18. Mar 2014, 06:13

Zdravím,mám Xbox 360 phat a mám na nej flash LT+3.0,takže konzola mi prehrá všetky najnovšie hry z mechaniky ale nemám na ňom HDD :a09: a v tom spočíva aj moja otázka....chcel by som si na Xbox dokúpiť HDD,rozmýšľal som nad originálnym HDD pre Xbox phat (mám jeden vyhliadnutý 120Gb za 40€) ale chcel by som sa opýtať že či by sa dal na môj Xbox pripojiť aj externý HDD napr. 1TB,lebo čítal som na rôznych fórach že keď sa pripojí na Xbox externý HDD tak Xbox z celkovej kapacity 1TB použije iba 32Gb a radšej by som kúpil externý ak by sa dal pripojiť.....Momentálne mám k Xboxu pripojené 16Gb USB,lebo Xbox som si kúpil iba kvôli hre GTA 5 a keď som prešiel GTA 5 tak ma začali baviť aj iné hry a preto by som chcel HDD na Xbox lebo hry hrám z mechaniky a je to dosť hlučné,keby že mám HDD a nainštalujem hru na HDD tak dala by sa hra hrať z HDD bez použitia DVD v mechanike?Ten originálny HDD čo mám vyhliadnutý za 40€ (bol používaný) keby že ho kúpim a zapojím na Xbox a ak na ňom zostali nejaké uložené dáta z predošlého Xboxu v ktorom bol,nevymazal by sa mi flash?A posledná otázka,všetky hry mi idú : GTA 5,FIFA 14,NHL 14,Crysis 3 atď ale Battlefield 4 mi nejde pýta inštalovať dáta ale iba na originálny HDD na USB sa to nedá?V Xboxe som začiatočník :a11:

Za všetky rady a odpovede vopred ďakujem.

Obrázok užívateľa
Stoupe
Závislák

Poďakoval: 18 krát
Dostal poďakovanie: 24 krát

Re: Xbox 360 HDD pomoc!!!

Poslaťod Stoupe » 19. Mar 2014, 10:46

Ahoj,

pokial mas flash, tak pouzivanie disku je nutnostou. Ak mas iny druh modifikacie (napr. RGH, viac info tu: viewforum.php?f=132 ; http://www.xboxzone.sk/viewtopic.php?f=132&t=25785), tak potom mozes spustat hry z HDD, bez nutnosti pouzivat disk. V tomto pripade je mozne vyuzit i plnu kapacitu HDD, ktory spominas (tj ten 1TB).

K tomu 120GB HDD: Flash sa Ti nezmaze.

Späť na Xbox360 – Súhrnné informácie pre začiatočníkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist