Iné fórum

Všeobecný pokec, kľudne i Off-Topic.
xboxmas
Premium člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Iné fórum

Poslaťod xboxmas » 31. Jan 2017, 20:02

Ahojte, viete mi poradiť ktoré je teraz asi najlepšie fórum o xkách/PS4, kde sú aj starí užívatelia z tohto fóra? Pretože tu sa to fakt nedá vydržať..... :a13:
Obrázok

Obrázok užívateľa
geo
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Dostal poďakovanie: 3 krát

Re: Iné fórum

Poslaťod geo » 1. Feb 2017, 16:44

Fórum funguje už príliš dlho a ľudia vyrástli, majú iné záľuby a menej času na podobné aktivity. Ak si chceš pokecať, tak sociálne siete, detto napr. bazar - sú napr. stránky ako:

https://www.facebook.com/groups/857006607694481/?multi_permalinks=1323881687673635&notif_t=commerce_interesting_product&notif_id=1485647555613987

wiliam
Premium člen

Poďakoval: 2 krát

Poslaťod wiliam » 1. Feb 2017, 19:44

Trocha ma mrzí že tu je tak prázdno, no nečudujem sa tomu. Súhlasím s názorom, že ľudia jednoducho dospeli, usudzujem to aj podľa seba, síce som nedospel no oženil som sa, zmenil prácu, založil rodinu a mám čas už len po večeroch a aj to len niekedy. S tým súvisí aj kúpa hier, už kupujem len to čo naozaj chcem a nie to čo niekto ponúka za super cenu.

Pamätám časy keď tu nebol problém nájsť parťákov len tak na hranie alebo na lovenie ajchov, teraz? Teraz to riešim skôr cez trueachievements a chtiac nechtiac zdokonaľujem cudzí jazyk.
Obrázok

Obrázok užívateľa
geo

Poslaťod geo » 1. Feb 2017, 22:40

no jo, mladá generácia používa iné siete ako nejaké "forum" a tá staršia odrástla a má iné záujmy, alebo náročnejšiu prácu ako napr. ja. Občas sem zaskočím, ale viac menej z nostalgie... Hrávam teraz max tak cez veľké sviatky pár hodín po večeroch väčšinou na PS4...

diviak2
Core člen

Poďakoval: 2 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Poslaťod diviak2 » 2. Feb 2017, 01:05

Co sa tyka "zdokonalovania sa tuna cudzej reci" tak to je problem len a len administracie. Take veci sa daju zastavit ale to by tu geo a ini "zeleni" a "oranzovi" mali byt castejsie. Ak nemaju na to cas, lebo vyrastli, maju pracu a pod, treba zvazit vypnut forum a netrapit ostatnych. bud sa venujem a stranka kvitne ale na to serem a kvitne spam, ine moznosti nie su ;-)

Obrázok užívateľa
geo

Poslaťod geo » 2. Feb 2017, 01:49

všetko nie je len čierne alebo biele. Veci je možné zjednodušiť napr. už pri registrácii, ale to by sa musel zaktualizovať kód stránky, čo možné nie je - majiteľ nemá záujem. Spam sa dá redukovať rôznymi spôsobmi, ale žiaľ v aktuálnom stave je to o individuálnom mazaní príspevkov, čo je časovo náročné a komplikované.

všetci, čo tu niečo robia/robili pre chod fóra tak činili vo voľnom čase a grátis - bez nároku na nejaký honorár.
Sám si mi písal, že si tu kvôli svojmu biznisu (svojim obchodom, pre osobný prospech). Ja nie, ale ak chceš hladký chod fóra, môžeme sa dohodnúť na nejakom honorári (z tvojho profitu z tohto fóra) a budeme sem chodiť častejšie a pracovať ;-)

Keďže je ale stav aký je, nie je možné čakať zázraky. Ja som dnes napríklad v práci začal o 5.55 ráno a ešte mám prácu na asi hodinku - pracujem niekedy aj 20 hodín denne, vrátane weekendov - našťastie z domova. Mimochodom minulý rok som mal 1 deň dovolenky, pretože to proste nevyšlo inak. Práca tu na fóre je srdcovka a žiaľ nemôžem tu byť nonstop, rovnako ako ďalší ľudia z "vedenia", takže...

Toto je fakt, ktorý treba akceptovať. Ak nesúhlasíš, žiaľ nemôžeme tu nikoho držať násilím - môžeš skúsiť iné fóra, skupiny, siete,... Ak chceš byť tu, treba sa zmieriť s tým ako je to.

ten BAN som vysvetli. Neskúmal som pozadie, ale bolo to z tvojej strany SPAMOVANIE a zabil som zbytočne XXX minút mojho života čistením nezmyselne duplikovaných vulgárnych postov do XXX vlákien. Stoupe je na tomto fóre dlho a pomáhal aktívne pri jeho chode - aj vďake nemu fórum ešte ako tak funguje. Na druhej strane u teba to bolo...

Tolerované nie sú ani hrubé urážky, opakované slovné útoky alebo vulgarizmy - rovnako ako na iných fórach, alebo v diskusiách - za toto sa bežne udeľuje BAN, nie je to nejaká špecialita Xboxzone.

šikana v bazári - sú určené pravidlá. To, že to niekto vníma ako šikanu je jeho problém. Ak niekto nie je schopný pochopiť základné pravidlá (napr. že tam MUSÍ byť foto), príp. napíše "fotku pridám večer z domu" a fotka ani po týždni nikde, hoci medzitým reagoval na niekoľko vecí, tak to je jeho problém. Ak ani po upozornení neurobí nápravu, bude príspevok preeditovaný alebo rovno celý vymazaný. Opäť je to pravidlo, ktoré platí aj na iných fórach.

...a mohol by som pokračovať, ale žiaľ musím sa venovať práci, ktorá ma živí, takže končím túto diskusiu a pekný večer všetkým.

Späť na Xboxzone.sk - Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist