Výber GoPro

Všetko o počítačoch a ostatných herných konzolách (PC, PlayStation, Nintendo a iné...).
miriq255
Core člen

Poďakoval: 1 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Výber GoPro

Poslaťod miriq255 » 13. Dec 2014, 20:38

Ahojte,

mám takú dílemu, s ktorou si neviem pomôcť tak som si povedal, že sa opýtam na fóre :)

Rozmýšlam nad kúpou GoPro kamery len tak pre zábavu, natočenie nejakého videa typu - ide sa lyžovať a fun s kamarátmi žiadne extra ultra zábery spomalené a neviem čo podobné :)

A rozmýšlam nad kúpou GoPro HERO 2014 kvôli cene 120€.
Alebo o Hero 3 white za 180€.

Rád by som sa vás opýtal, či je nejaký rozdiel v týchto kamerách čo sa týka obrazu. A nejakú radu do ktorej isť. Najlepśie ak by poradil niekto kto už kameru má alebo mal :)

Ďakujem moc

pentyjus
Core člen

Poďakoval: 4 krát
Dostal poďakovanie: 5 krát

Re: Výber GoPro

Poslaťod pentyjus » 14. Dec 2014, 10:46

tie gopro nie... za tu cenu niesu nič moc... naviše prislušenstvo je na to nenormalne drahe, nechaš za neho viac ako za kameru...

na tvoje použitie stači niečo take http://www.foxoffer.com/sj4000-full-hd- ... I1bpnt_zT8
https://www.youtube.com/watch?v=YegFb2sQlQ0 porovnanie s sr4000 vs gopro hero3 BLACK EDITION(lepši obraz ako white...)

Obrázok užívateľa
Noso
Závislák

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 34 krát

Poslaťod Noso » 14. Dec 2014, 14:04

Ja som si zobral Liquid Image Ego ktora mala moznost zakladneho ovladania a nastavenia cez smartfon.GoPro Hero2 ma nezaujala vobec aj ked najprv som si chcel kupovat tu.

Liquid Image Ego vs GoPro Hero3 (All videos were shot on HD 720p at 60fps with all settings on default)

Liquid Image
Liquid Image je americký výrobca špecializujúci sa na výrobu a vývoj akčných kamier. V súčastnosti ponúka na trhu najväčšie portfólio kamier. Liquid Image ponúka okrem upevnitelných kamier tiež kamery zabudované priamo v potápačských, lyžiarskych a motokrosových okuliaroch.

Liquid Image Ego - Black
Liquid Image Ego je najmenšia akčná športová kamera so zabudovaným Wi-Fi zariadením ponúkajúca nespočetne veľa funkcií a nastavení, ktoré je môžete ovládať priamo cez smartfón. Liquid Image Ego Full HD je kompaktná Full HD kamera s možnosťou nahrávania video záznamu v rozlíšení 1920 x 1080p pri 30 fps a v rozlíšení 1280 x 720p pri 60 fps (videa pre rýchlostné športy). Kamera Liquid Image Ego taktiež zaznamenáva fotografie v rozlíšení 12-MPx a podporuje funkciu pre kontinuálne fotenie.

Liquid Image Ego obsahuje integrované Wi-Fi rozhranie umožňujúce prehrávanie, alebo streamovanie videa v reálnom čase do smartfónov, tabletov alebo počítačov. Ďalšou výhodou zabudovaného Wi-Fi rozhrania je, možnosť nastavenia uhla záberu priamo v teréne. Pomocou prenášaného obrazu do smartfónov presne viete čo nahrávate.

Táto kompaktná kamera je vybavená širokouhlým objektívom so záberom 136 °. Pomocou Wi-Fi aplikácie sa dajú cez smartfón ovládať všetky funkcie kamery. Smartphone podporujúci Android alebo iOS je môžné taktiež použiť pri zmene nastavenia fotoaparátu, alebo pre zobrazenie videa v reálnom čase prípadne prehrávanie záznamu. Kamera Liquid Image Ego podporuje microSD / SDHC karty s kapacitou až do 32 GB. Pre jednoduchý prenos dát slúži synchronizačný USB kábel alebo miroSD karta. Zariadenie je napájané dobíjateľnou 1030mAh batériou s výdržou nepretržitého nahrávania 1.5 až 2 hod.

Balenie obsahuje :
• Liquid Image Ego Full HD
• Multi smerový otočný kĺb s držiakom
• Rovný lepiaci držiak
• Ochranný predný kryt kamery
• USB kábel

Akčná kamera Liquid Image Ego je vodotesná a bez problémov znesie dážď či prúd vody navyše nevadí jej ani mráz. Na ponor pod vodu, alebo potápanie je nutné použiť vodotesné púzdro, ktoré je certifikované do 40m.

Oficiálna slovenská distríbúcia 2 ročná záruka.
Naposledy upravil Noso dňa 14. Dec 2014, 14:19, celkovo upravené 1

miriq255
Core člen

Poďakoval: 1 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Poslaťod miriq255 » 14. Dec 2014, 14:14

To nastavenie cez smartphone je u mňa problemovejsie, keďže mam WP a tam nemusí byt appka na liquid :) Preto sa mi paci aj gopro + ich software na upravu videi.

Ďakujem moc za rady :) urcite ale popozeram aj tieto alternativy :)

Obrázok užívateľa
Noso
Závislák

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 34 krát

Poslaťod Noso » 14. Dec 2014, 14:22

miriq255 píše:To nastavenie cez smartphone je u mňa problemovejsie, keďže mam WP a tam nemusí byt appka na liquid :) Preto sa mi paci aj gopro + ich software na upravu videi.

Ďakujem moc za rady :) urcite ale popozeram aj tieto alternativy :)

http://www.liquidimageco.com/pages/app

WP zatial nie

Späť na Iné konzoly

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist