Xbox 720 prve video s hry

Archív sekcie off topic
Obrázok užívateľa
Legendary
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Re: Xbox 720 prve video s hry

Poslaťod Legendary » 18. Máj 2009, 19:37

Ice_T- lol CryEngine 4 bol Aprílový žart
Obrázok

Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poslaťod B.HOP » 18. Máj 2009, 22:13

Vichadzaju na pc hry vo full hd rozliseni?ne pokyal dobre viem,na konzoli ich mame dost.porovnaj si cenu hracskeho pc,a xboxu.a mas take pc doma?lebo tu mudruju o pc taky ludia co maju doma 2.2dualcore,2giga ram.a 256mb ati.podla prieskumu to je najcastejsia kombinacia komponentov.a to sa tazko vyrovnas xboxu.a tych 70% je podlozenych pise sa otom v januarovom cisle nemeckeho casopisu 360live magazin.nepotrebujem pisat kraviny.nehovorim ze neexistuju lepsie pc ako je xbox.ale tie stoja 50tisic a viac.a pochibujem ze tu niekto znas take nieco ma.keby hej tak urcite nepise na xboxzone...bezne dostupne pc (od 200 do 400)euro sa moze xboxu maximalne vyrovnat,a asi ani to ne.a spominal si tu rozlisenie v gta4 ty mi chces povedat ze tebe v pohode slape gta4 na pc v max.rozliseni a na max.detailoch?nechajte sa prekvapit co spravi z konzolami cryengine3.
Xbox 360 Halo edition,42games,full hd tv Sony 32",xbox whirless racing wheel v2.

Ferri
Elite člen

Poslaťod Ferri » 19. Máj 2009, 04:25

ty tak neskutocne kecas B.HOP! z ktoreho zoo si usiel??

Vichadzaju na pc hry vo full hd rozliseni?ne pokyal dobre viem,na konzoli ich mame dost.

si sa zblaznil? na pc mas hru v takom rozlisku, v akom ti to dovoluje vykon celej zostavy, takze kludne aj viac nez fullHD! na konzolach, ze mame dost fullHD hier? to ako mozes taky zvast z huby vypustit??

a tych 70% je podlozenych pise sa otom v januarovom cisle nemeckeho casopisu 360live magazin.nepotrebujem pisat kraviny.

toto ze je podlozene? mozno tak v tom tvojom virtualnom svete. nik presne nevie, ake este rezervy ma aktualna generacia konzol.

B.HOP si obycajny bludar! lebo take bludy co ty pises, svet nevidel..

blade
Core člen

Poslaťod blade » 19. Máj 2009, 06:21

jj, ferri suhlasim s tebou, on je asi dost zazrane psycho do xboxu, preto ho tak neustale brani a vyvysuje nezmyslami.

velky_muftu
Premium člen

Poslaťod velky_muftu » 19. Máj 2009, 07:55

B.HOP ja nemam vykonne pc, lebo ho nepotrebujem, hry hram na xboxe a aktualny vykon mi na pracu staci...

napriek tomu je pc daleko vykonnejsie ako xbox samozrejme ako som pisal je aj drahsie, ale to je druha vec :)
Obrázok
buduce hry: L4D, Fallout 3, Bully, NFS, RE5, Halo Wars

Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poslaťod B.HOP » 19. Máj 2009, 08:35

Ake bludy? Najdi si tu reportaz na ich stranke.v casopise je doslova pisane "z xboxu sme nedostali este ani 70% jeho vykonu".jasne vy ste tu najmudrejsi.a ak niekto napise nieco co ste nevedeli tak to neni pravda.a ak si to zamesiac precitas ty tak budes najmudrejsi na svete.a ja niesom toho nazoru ze xbox je naj na svete.ale mam notebook co stal 32t.v novembri a uz mi nestiha na hry ktore na xku hram v pohode.takze to co pisem mam asi odskusane...
Xbox 360 Halo edition,42games,full hd tv Sony 32",xbox whirless racing wheel v2.

blade
Core člen

Poslaťod blade » 19. Máj 2009, 08:42

naco si kupoval notebook? vies ake kvalitne pc by si "toto nie je PGS obchod" 32tis.
samozrejme pc je neporovnatelne drahsie ako xbox, ale tak ked chces mat brutalny vykon treba zanho zacvakat.

ja som ale so svojim xboxom maximalne spokojny a pc mam šunt.

kkristian
Pro člen

Poslaťod kkristian » 19. Máj 2009, 08:54

porovnanie vykonu xbox a pc je ako porovnavat jablka s hruskami :) PC je univerzalny nastroj a Xbox je optimalizovany na hranie hier.
Co sa tyka vyuzitia moznosti konzol, niesom sice expert, ale podla mna sa tie hry spravia a nasledne portuju konzolu, som si takmer isty, ze zdaleka nevyuzivaju 100% vykonu napr CPU xboxu, ci ps3. Nakoniec o cpu ps3ky bolo napisanych x clankov, ze je takmer nemozne napisat kod, ktory by naplno vyuzival vsetkych 7 jadier.
XBOX Live Gamertag: KR1s SVK

Obrázok užívateľa
godfather1721
Elite člen

Poslaťod godfather1721 » 19. Máj 2009, 09:04

o.k tema sa ubera uplne inym smerom ako bolo na zaciatku a asi vsetci sa zhodneme ze islo pravdepodobne o nejaky fake takze aby sa zabranilo dalsim hadkam a utokom ktore tu vznikali tema je LOCK
Obrázok

Predchádzajúci

Späť na Archív-Off topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist