Bundle Copy

Archív sekcie off topic
Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Bundle Copy

Poslaťod B.HOP » 11. Máj 2009, 20:12

Vie mi niekto povedat co znamena ak je na dvd napisane bundle copy?chcem kupit hru naktorej to je,ale neviem co to je.
Xbox 360 Halo edition,42games,full hd tv Sony 32",xbox whirless racing wheel v2.

velky_muftu
Premium člen

Re: Bundle Copy

Poslaťod velky_muftu » 11. Máj 2009, 20:55

http://slovnik.azet.sk/?q=bundle&l=en-sk
staci pouzit slovnik - je to hra, ktora bola pribalena k baleniu xboxu pri predaji - oznacena je takym zltym pruzkom na pravom dolnom rohu
thats all, ziadny iny rozdiel tam nieje
Obrázok
buduce hry: L4D, Fallout 3, Bully, NFS, RE5, Halo Wars

Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poslaťod B.HOP » 11. Máj 2009, 21:12

Aha tak to je normalna original hra.
Xbox 360 Halo edition,42games,full hd tv Sony 32",xbox whirless racing wheel v2.

Obrázok užívateľa
Falo
Premium člen

Poslaťod Falo » 12. Máj 2009, 08:19

ano je to normal original hra akurat bola pribalena ku konzole, niektori ludia take hry nechcu, ale len z estetickych dovodov - nevyzera dobre to DVD ani obal.. ale je to normalna originalna hra
xBox 360 Arcade + 60GB HDD, 2x Wireless Controllers, Microphones
Samsung 50" FULL HD Plazma :)
Obrázok

velky_muftu
Premium člen

Poslaťod velky_muftu » 12. Máj 2009, 08:28

na DVD nic nieje, dvd vyzera uplne obycajne
Obrázok
buduce hry: L4D, Fallout 3, Bully, NFS, RE5, Halo Wars

Obrázok užívateľa
Falo
Premium člen

Poslaťod Falo » 12. Máj 2009, 10:48

nie vsetky... ja mam tiez bundle LIPS a neni na nej absolutne nic ani pruzok na obale ani DVD, ale potom som pozeral po fore.. aj som s niekym pisal neviem s kym.. lebo nechcel kupit bundle.. ta mi vysvetlil ze tote bundle maju iny obal a DVD - akurat to inak vyzera - hra je normalna, aj mi posielal link na obrazky ale neviem to nikde najst... ale to asi zalezi od konkretnej hry, lebo jak hovorim mam lips z bundle.. a neni tam absolutne nijaky rozdiel medzi origo hrou a bundle... a ked B.HOP pise ze chce kupit hru na ktorej na obale pise BUNDLE COPY tak vidno ze je tam esteticky rozdiel, ale ak ta zaujima hra ne to jak vyzera DVD... tak nevidim dovod preco to nekupit...
xBox 360 Arcade + 60GB HDD, 2x Wireless Controllers, Microphones
Samsung 50" FULL HD Plazma :)
Obrázok

Obrázok užívateľa
tibko68
Pro člen

Poslaťod tibko68 » 12. Máj 2009, 11:12

Z tohoto pohladu su najlacnejsie tzv. PROMO kopie hier. To su len DVD s bielo/cervenou potlacou, bez obalu a manualu. Ale je to plna verzia hier. Aj ja mam zopar takychto a nemam s nimi ziadny problem. Vacsinou stoja len zopar EUR ... samozrejme, oficialne sa predavat nedaju, nakolko ich dostavaju napriklad rozny predajcovia hier, aby mali co predvadzat vo svojich predajniach ...
*** PS3 + X-BOX 360 *** PSN/LIVE="tibko68" ***

Obrázok užívateľa
Stefanik
Pro člen

Poslaťod Stefanik » 12. Máj 2009, 11:53

Obrázok

When your best just isn´t good enough.

Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poslaťod B.HOP » 12. Máj 2009, 16:08

Uz som to kupil obal ma normalny az na ten zlty pruzok,a dvd je biele je tam nazov hry znak xbox360 a hrubim tam je pisane bundle copy,ale mne ide hlavne o hru.je to stale lepsie ako napalene dvd naktorom je napisane verbatim. :D dik vsetkym za radu

radko
Core člen

Poslaťod radko » 12. Máj 2009, 16:21

" píše:Uz som to kupil obal ma normalny az na ten zlty pruzok,a dvd je biele je tam nazov hry znak xbox360 a hrubim tam je pisane bundle copy,ale mne ide hlavne o hru.je to stale lepsie ako napalene dvd naktorom je napisane verbatim. :D dik vsetkym za radu

Hra sa to iste, ci take alebo onake.

Obrázok užívateľa
tibko68
Pro člen

Poslaťod tibko68 » 12. Máj 2009, 17:13

Nie je to to iste!!! S originalnou hrou nie si p*sr*ty ked ides na XBOX LIVE ...
*** PS3 + X-BOX 360 *** PSN/LIVE="tibko68" ***

Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poslaťod B.HOP » 13. Máj 2009, 00:00

Presne tak ja mam ties napalene hry.ale to co hravam najcastejsie a hlavne cez live mam original.preto som sa pital co je to bundle copy.neoplati sa riskovat koli tym par korunam.hry co sa hraju na live zozenes uz okolo 15 euro,palene idu okolo 5,10euro.to uz si mozes kupit aj original.ja chodim do wiedne,tam mas plno obchodov z pouzitymi hramy.napr. Def jam icon som kupil za 8euro,a nema ani skrabancek,crackdown mam za 7euro.oplati sa ti napalovat pri takychto cenach?

radko
Core člen

Poslaťod radko » 13. Máj 2009, 13:03

" píše:Nie je to to iste!!! S originalnou hrou nie si p*sr*ty ked ides na XBOX LIVE ...

Mal som na mysli offline. Nepripajam sa na Live.

radko
Core člen

Poslaťod radko » 13. Máj 2009, 13:13

" píše:Presne tak ja mam ties napalene hry.ale to co hravam najcastejsie a hlavne cez live mam original.preto som sa pital co je to bundle copy.neoplati sa riskovat koli tym par korunam.hry co sa hraju na live zozenes uz okolo 15 euro,palene idu okolo 5,10euro.to uz si mozes kupit aj original.ja chodim do wiedne,tam mas plno obchodov z pouzitymi hramy.napr. Def jam icon som kupil za 8euro,a nema ani skrabancek,crackdown mam za 7euro.oplati sa ti napalovat pri takychto cenach?

1,50 € (0,90 medium + naklady - priblizne)
P.S. Vsetci do jedneho chodime pravidelne do Viedne :D Vsetci do jedneho byvame v Blave :D

Obrázok užívateľa
godfather1721
Elite člen

Poslaťod godfather1721 » 13. Máj 2009, 16:44

Povuj ty traper aspon sa sam neudavaj ze chodis aj do Viedne uz ta tu viaceri obvinuju ze si zlexa a ty tu este pekne pustas dalsie indicie normalne si asi fakt dement...
Obrázok

Obrázok užívateľa
B.HOP
Core člen

Poslaťod B.HOP » 13. Máj 2009, 20:52

Pocuj godfater!daj uz pokoj ztym zlexom.je to dost zli vtip!co len ja sam chodim do wiedne!?! Ale k teme,ja nehovorim ze akurat do rakuska musis ist kupit hru,pozeral som aj tu v bazare je par super ponuk,napr naposledy som kupil burnout paradise ultimate box za 15euro v obchode stoji 39.treba len hladat.ale ja neodsudzujem tych co napaluju hry,aj ja mam nejake.ale predca si inac cenim original ked si ho ukladam do policky. A len aby nebolo nedorozumenie,z tou wiednov to mal bit len priklad,ja nikoho nezhadzujem,a ani sa nepovisujem.ak to tak niekto pochopil tak sory.

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 13. Máj 2009, 21:39

ja viem ze si zlexa,prisiel som na to jednoduchym sposobom,ale to je jedno...

slubil mi ze prestane s tymito prispevkami a spamom,tak ho ferri a godfather uz nechajte :wink:
slubil ze sa polepsi,tak skuste mu dat sancu a nechat ho,uvidime....

radko
Core člen

Poslaťod radko » 14. Máj 2009, 06:20

" píše:Pocuj godfater!daj uz pokoj ztym zlexom.je to dost zli vtip!co len ja sam chodim do wiedne!?! Ale k teme,ja nehovorim ze akurat do rakuska musis ist kupit hru,pozeral som aj tu v bazare je par super ponuk,napr naposledy som kupil burnout paradise ultimate box za 15euro v obchode stoji 39.treba len hladat.ale ja neodsudzujem tych co napaluju hry,aj ja mam nejake.ale predca si inac cenim original ked si ho ukladam do policky. A len aby nebolo nedorozumenie,z tou wiednov to mal bit len priklad,ja nikoho nezhadzujem,a ani sa nepovisujem.ak to tak niekto pochopil tak sory.

Takto. Pred 10 rokmi som mal prvu konzolu PS1. Nemal som PC a nikdy som na nom nepracoval. Kupoval som do PS1 orig. za 2000-2200, par platinum za 1000-1200 Sk. Zarabal som v tom case smiesnych 4500-5000 Sk. Takze som si kupil tak za 2 mesiace jednu hru. Nudil som sa a tak som hraval dokolecka to iste. Jeden co ku nam vozil tovar kupil PS1 ocipovany a nosili mu hry z Ruska za 150 Sk. Sralo ma to, pretoze ja som za to dal nehorazne prachy, nic som si nevedel usporit na vkladnu knizku. Po dvoch rokoch povedal som si dost, predal so konzolu a potom aj hry (takych 15), tie za 500-600 Sk (ja som za ne dal 2000 Sk). Kupil som PC a zacal sa na nom ucit pracovat a hraval som hry na PC.
Ja som uz vyrastol z toho, ze sa mam pozerat na hry na policke :D Ja rad hry hram :D A to mi je jedno na akom mediu. Hlavne co najlacnejsie. Za tvojich 15 € za B:Paradise mam 10 hier. Matematika nepusti. A navyse ich predavat nemusim ako vela ludi tu, aby mali naspat nejake grose. Narozdiel od nich sa mozem ku hram kedykolvek vratit, oni uz nie ked si ich predali :wink:

Obrázok užívateľa
godfather1721
Elite člen

Poslaťod godfather1721 » 14. Máj 2009, 07:46

o.k uz to je mimo temu a bolo to tu uz niekolkokrat preberane takze preventivne LOCK
Obrázok

Späť na Archív-Off topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist