Prerábanie Xboxzone

Kompletný archív celého fóra.

Čo by ste chceli na Xboxzone?

Viac noviniek, previews,..
45
27%
Viac recenzií.
26
16%
Zmeniť dizajn stránky.
66
40%
Pridanie novej sekcie TRAILERS.
4
2%
Pridanie novej sekcie VIDEOS.
11
7%
Nič, stránka sa mi páči taká, aká je.
12
7%

Celkom hlasov : 164

Raptor650
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Re: Prerábanie Xboxzone

Poslaťod Raptor650 » 26. Dec 2008, 20:14

Ja som hovoril vseobecne o moznosti presmerovania DNS zaznamov resp. A typov, vzhladom na hosting. Nie o konkretnej realizacii a atributov potrebnych na presun. Samozrejme vsetko na baze legalnosti pri spolupraci majitela domeny a "admin-a".

JJ jen jsem se pokusil ozrejmit problem mene znalim mladsim ctenarum. A iniciativa ,ze zmena vzhledu, kdo to udela atd... ano, ale bez pristupu k strance? Chce to seriozni odpoved od toho majitele Bios-a. Jinak asi nezbyva nez registrovat vlastni domenu. Tedy das spis hlasovat za nazev.

Co dela kvalitni forum forem? Rekl bych, ze clenove resp. cela komunita a ne nazev domeny....

Raptor650
Core člen

Poslaťod Raptor650 » 26. Dec 2008, 20:37

" píše:
Jasne, super, som rad, ze si to vysvetlil, len ci to pochopia. Ak nie, tak aspon budu vediet ake to je.

"Zmena vzhledu"/designu to uz niekto pisal, ze by urobil design. Bez pristupu na FTP horsie, ale islo by to. Ale to je hlupost

Dolezite je co poviem majitel uctu na ftp server.

Nova domena ? => novy hosting, nove vedenie.... len na co by to hlavne cele bolo ?

Jo to uz si musi rict lide co vytvari tuto temu resp. iniciativu. Odnich cekam ze prijde razne slovo napr. ve smyslu: S majitelem neni rec nove forum tu.. a duvod prejit k nam...

denewiler
Core člen

Poslaťod denewiler » 26. Dec 2008, 20:40

Sak by sa dalo ze by bola zbierka na new hosting a domenu a na tuto stranku by sa napisalo ze bolo to presmerovane.. a nato by to bolo lepsie ze by bol mensi bordel stranka by bola urobena krajsie a lepsie.. a tak..

kochones
Core člen

Poslaťod kochones » 27. Dec 2008, 09:19

bez pristupu k domene a hostingu nemozes menit nic. Tato stranka ma urcite potencial, ale...chcelo by to zmenu CMS, fora, atd. ale ked zodpovedny nemaju zaujem tak to je tazko a dovody preco sa nic nerobi nepozname.
Live: Tommek77
PSN: Tommek777

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 27. Dec 2008, 11:29

" píše:Sak by sa dalo ze by bola zbierka na new hosting a domenu a na tuto stranku by sa napisalo ze bolo to presmerovane.. a nato by to bolo lepsie ze by bol mensi bordel stranka by bola urobena krajsie a lepsie.. a tak..

uz vidim ako by sa tu spravila zbierka :D ...to iste ako aj s trickami...najprv nas bolo dost,a odrazu ked doslo na ciny,a posielanie adresy,nas je len cca tretina...

Obrázok užívateľa
scarfacesk
Závislák

Poslaťod scarfacesk » 27. Dec 2008, 12:10

podla mna tam tie tricka nic moc ako fakt kamos celkom frajer na photoshop a podla mna by zmontoval lepsie a urcite by som to spravil tak ze najprv by sa dali navrhi potom by sa hlasovalo a nie iba ti ktori chcu tie tricka proste vsetci ale nie ze si nejaky kkt vytvori sto padesat uctov a zahlasuje za seba a potom ktory navrh vyhra podla toho ludia povedia ci chcu alebo ne
FLASH XBOX 360 aj slim
Kde: BRATISLAVA + okolie alebo po dohode hoci kam dojdem
Kontakt: 0911 605 856

kochones
Core člen

Poslaťod kochones » 27. Dec 2008, 12:22

" píše:
" píše:Sak by sa dalo ze by bola zbierka na new hosting a domenu a na tuto stranku by sa napisalo ze bolo to presmerovane.. a nato by to bolo lepsie ze by bol mensi bordel stranka by bola urobena krajsie a lepsie.. a tak..

uz vidim ako by sa tu spravila zbierka :D ...to iste ako aj s trickami...najprv nas bolo dost,a odrazu ked doslo na ciny,a posielanie adresy,nas je len cca tretina...

no mozno by stalo za pokus, spravit nejaky ucet na paypal-e a dat tu donation button a kazdy by mohol prispiet kolko by chcel. Lenze to opet narazame na to, ze ked nemas opravnenia tak tu nic menit nemozes, jedine ze by si ten button vlozil do nejakeho clanku, alebo tu do sticky topicu.

Raptor650
Core člen

Poslaťod Raptor650 » 27. Dec 2008, 12:28

" píše:podla mna tam tie tricka nic moc ako fakt kamos celkom frajer na photoshop a podla mna by zmontoval lepsie a urcite by som to spravil tak ze najprv by sa dali navrhi potom by sa hlasovalo a nie iba ti ktori chcu tie tricka proste vsetci ale nie ze si nejaky kkt vytvori sto padesat uctov a zahlasuje za seba a potom ktory navrh vyhra podla toho ludia povedia ci chcu alebo ne

A musis uznat ze polovina lidi jsou skolaci co maji penize na pridel a zase takove terno to nebylo za ty penize. A kdyz uz ma nejakou kacku tak to da za neco "IN".

A ani jsem to nevidel na zivo jaky je to material to triko, potisk. Proste celkem zajic v pytli podle me....

Raptor650
Core člen

Poslaťod Raptor650 » 27. Dec 2008, 12:32

" píše:no mozno by stalo za pokus, spravit nejaky ucet na paypal-e a dat tu donation button a kazdy by mohol prispiet kolko by chcel. Lenze to opet narazame na to, ze ked nemas opravnenia tak tu nic menit nemozes, jedine ze by si ten button vlozil do nejakeho clanku, alebo tu do sticky topicu.

Ucet a kazdy prispevek? Hele polovina jsou skolaci a ty teda ucet v bance nemaji, aby ti posilali penize na ucet(paypal i v bance). A pres postu? Tuplem ne. Cesta je formou reklamy podle me nebo daru. Uz jsem na hore napsal ze nemam problem na rok to zplatit. Kdyz jsou ty Vanoce...

Obrázok užívateľa
scarfacesk
Závislák

Poslaťod scarfacesk » 27. Dec 2008, 14:10

host si neplatia plati im to progamingshop maju to zadara za reklamy
FLASH XBOX 360 aj slim
Kde: BRATISLAVA + okolie alebo po dohode hoci kam dojdem
Kontakt: 0911 605 856

Italo
Premium člen

Poslaťod Italo » 6. Jan 2009, 11:28

Clapci hlasujete sa tu sami za ADMINOV MODOV a čo ja viem čo,už vás tu je za dva autobusy.... Kedy začnete už písať dáke novinky o hrach??????Veď každý z vás čo tu má dáku tu hodnosť MOD ADMIN napíše raz do mesiaca dáky článok o pripravovaných hrách + dáky obrazok video alebo novinky bude to tu lepšie vypadať a bude stále čo aj čítať a nič by nebolo ani treba prerábať...človek dojde na tuto stranku a najde tu članok spred mesiaca o dakych tričkach a dake to hlasovanie na uvodnej stranke..čoraz častejšie sa tu každy vyhraža BANOM a každy chce učiť každeho správať sa,ale pre tuto stranku sa v poslednej dobe nerobí nič...Tak potom načo sa HLASUJETE????

Obrázok užívateľa
agrashi
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Poslaťod agrashi » 6. Jan 2009, 11:46

Italo - budem reagovat na tvoj prispevok.

Na tvojom mieste by som si nevsimal kolko tu je pisanych modov a adminov, treba brat do uvahy ludi ktori tu skutocne nieco robia a ver ze ich je malo :roll:

Prioritou pre tuto stranku je uprava fora a vycistenie "bordelu" ktori tu je.pod bordelom si nepredstravuj ludi ;) ale tyka sa to dodrziavania pravidiel (ano bohuzial musime sa dajako vsetci spravat), uprava topicov do normalnych podob /nie nazvy typu "OMG"/ a celkovo vsetky veci ktore trapia forum.

Novinky a clanky budu asi teraz na poslednom mieste. Zaklad je forum. Nehovorim ze clanky a recky su nam lahostajne, nie ale budu ako posledna vec ktorej sa budeme venovat. Funkcne forum ->funkcne clanky,recky,novinky
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

Italo
Premium člen

Poslaťod Italo » 6. Jan 2009, 17:05

Ja chapem že forum treba vyčistiť ale mi nehovor že sa každemu z vás neda napísať RAZ DO MESIACA daky članok čo zaberie keď aj 3 hod..vynásob to MOD+ ADMIN = každý deň jedena novinka...to je všetko čo by sa mne páčilo a myslím že aj ostatným...veď kebyže sa striedate tak to nieje nič pre nikoho z vás...alebo ano???

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 6. Jan 2009, 17:32

Italo - zopakujem sa. Musis pozerat kolko ludi skutocne pracuje na tomto fore. 3?4?5? no viac urcite nie. Konkretne ja som odvcera modom, poziadal som o to Gaco-a s tym ze mam zaujem zlepsit toto forum a potom aj stranku. Najprv si musi vedenie /ked to tak nazvem/ dat dokopy ktori ludia su ochotni sa pravidelne starat o tuto stranku a rozdelit si ulohy. Nie ze jeden sa tu ukaze raz za tyzden a druhy mozno za dva ze omylom klikne na xboxzone.sk . Toto je zakladny problem.

Osobne to vidim v dobrom svetle lebo minimalne Gaco a ja zdielame rovnake nazory a mame zaujem an zlepsenie fora.

Odpoviem ti este presnejsie. Ano dockas sa aj pravidelnych noviniek a clankov na stranke ;) "Upratanie" fora a "naucenie" ludi ako sa tu maju spravat bude trvat podla mojich odhadov 1 - 2 tyzdne kym si ludia zvyknu co si mozu dovolit a co nie. Potom nasledovne ked sa forum a uzivatelia ustalia sa bude pracovat aj na clankoch a reckach. Osobne nemam problem spisat recky na hry na HW a pod. Ale priorita je forum. Preto treba este nejaky cas pockat a bude to.

Sleepy - aj ja to myslim a dost vazne. Som tu odvcera a urobil som tu viacej zmien ako niekto co mal prava na moda a bol tu ovela dlhsiu dobu. Osobne si cenim tvoj zaujem hlavne ohladom prebrania stranky , zmeny image-u /je to treba/ len ako som z viacerych miest sa dozvedel brzdou tu je bios ktoreho nikto nevie pochopit o co mu ide. :roll:

kochones
Core člen

Poslaťod kochones » 6. Jan 2009, 19:14

bohuzial bez pristupu na hosting sa toho vela nezmeni (vzhlad). tiez nechapem naco je tam napisanych milion modov ked aktivny su tu len gaco, kolka, juro a matoji.

Obrázok užívateľa
gaco

Poslaťod gaco » 6. Jan 2009, 23:07

uz aj agrashi je medzi nami...poviem ti pravdu,ze v su tu este ini o ktorich ani nevies :)
a ja ich tiez nepoznam podla nicku...

kochones
Core člen

Poslaťod kochones » 7. Jan 2009, 16:35

" píše:uz aj agrashi je medzi nami...poviem ti pravdu,ze v su tu este ini o ktorich ani nevies :)
a ja ich tiez nepoznam podla nicku...

hej hej, vsimol som si a jeho dokonca poznam aj osobne mam to k nemu asi 4 domy :-)

Obrázok užívateľa
okno123svk
Elite člen

Poslaťod okno123svk » 7. Jan 2009, 16:48

Hlavne že tu maju moderatorské práva ľudia ktorý tu ani nechodia a niekdo kdo chce niečo robiť tak ho ukameňuju a usmažia a ešte posolia. :lol:
Obrázok

Obrázok užívateľa
Semik
Pro člen

Poslaťod Semik » 7. Jan 2009, 21:50

Mňa sere, že som uz 2x haluzil s MikeDK nad tym, že chcem postovat newsky, 2x spravil pristup aby som to mohol a ajtak som sa tam nikdy nevedel prihlasit do toho administačneho panelu. Tak som to vzdal. :roll:
// Modded Xbox 360 + Modded WD 120 GB HDD \\ // JB 3.0 iPhone 3G 8GB \\ // PSP Slim CF 5.00 m33-6 + 4GB MS \\

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 7. Jan 2009, 22:08

mal som s tym problem aj ja. gaco to nakoniec dajako vyriesil ale neviem ako :)

takze gaco pocuvame ;)

Obrázok užívateľa
Semik
Pro člen

Poslaťod Semik » 7. Jan 2009, 22:12

mno neviem :), naposledy to už kvoli moc pokusom na prihlásenie dokonca odmietalo moj prístup.
myslim, že teraz mam len moda, hento by trebalo nastavit nanovo.
// Modded Xbox 360 + Modded WD 120 GB HDD \\ // JB 3.0 iPhone 3G 8GB \\ // PSP Slim CF 5.00 m33-6 + 4GB MS \\

Obrázok užívateľa
gaco

Poslaťod gaco » 7. Jan 2009, 22:22

" píše:mno neviem :), naposledy to už kvoli moc pokusom na prihlásenie dokonca odmietalo moj prístup.
myslim, že teraz mam len moda, hento by trebalo nastavit nanovo.

urobim to nanovo a poslem ti heslo cez PM

Obrázok užívateľa
Falo
Premium člen

Poslaťod Falo » 11. Jan 2009, 20:18

neviem či sa to tu už niekde riešilo ale trebalo by obnoviť FAQ kedže je novy dashboard, inštalácia hier, flash lite-on - nieje nutna vymena mechaniky, co je Falcon, Jasper - lebo vo FAQ je len ze stara verzia bez HDMi a nova no nic sa tam nepise za falcon... a za Jaspera tam nieje absolutne ani zmienka... a teraz na fore zaklada mnoho novych userov zbytocne temy... takze keby bol obnoveny FAQ a kazdy novy user by dostal PM ze si musi precitat FAQ... tak by bolo urcite menej zbytocnych tem, prispevkov... to je len taky postreh ale myslim ze by to bolo dobre... ved v tom FAQ nieje fakt nic nove a mal by sa postupne obnovovat... ved naco potom je?
xBox 360 Arcade + 60GB HDD, 2x Wireless Controllers, Microphones
Samsung 50" FULL HD Plazma :)
Obrázok

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 11. Jan 2009, 20:31

ano mudro vravis dnes to aj mna napadlo ;)

Obrázok užívateľa
Falo
Premium člen

Poslaťod Falo » 11. Jan 2009, 20:54

a este jedna vec :) zda sa mi to alebo je tu na fore zly cas? mozno to tak zobrazuje len mne neviem ale sa mi zda ze hodinu meska... a je to dost otravne lebo ked pozeram len tak nove prispevky... tak musim vzdy otvarat temu lebo je tam zly cas tak sa to neda podla casu... neda sa to nejako zmenit?
xBox 360 Arcade + 60GB HDD, 2x Wireless Controllers, Microphones
Samsung 50" FULL HD Plazma :)
Obrázok

PredchádzajúciĎalší

Späť na Xboxzone.sk - Archív fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist