Vyjadrenie k "ruseniu" fora

Kompletný archív celého fóra.
Obrázok užívateľa
agrashi
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Re: Vyjadrenie k "ruseniu" fora

Poslaťod agrashi » 22. Mar 2009, 11:59

idem odpovedat poporadi.

juris - sam dobre vies ze este pre rokom a pol som na stranke bol moderator lebo som "toto nie je PGS obchod" pomoct foru, pacilo sa mi to tu. vid vtedy som spravil aj temu s mnozstvom hier na rapide /ano warez bu bu bu :D / chcem aby si vedel ze o tebe si nic zle nemyslim, moj zaujem stale ostava aby sa stranka posunula dalej lebo si to zasluzi! nestve ta to ze aj ty tu mas za to obdobie kus svojej prace a nemozes ju nejako zhodnotit alebo ako by som to nazval. jednoducho stale je to to iste. :roll: ziadny posun...hmm.. a warez. ved nech ostane tu.ja ho nikomu neberem ;) . dobre vies ze dane forum by som nezatvoril /ak hej tak si sa dobre mylil :) /, nemam na to prava, stranku by som tiez nezrusil lebo to moze len bios, to tiez dobre vies .

webman - ty si pre mna kus nezaujimaveho cloveka ktory stale len vyryva. nie dane forum som vobec nevytvoril pre nejake vlastne uznanie, zarobok, uspech alebo cokolvek ine. ty ma nepoznas ale vobec! vzdy co som na tejto stranke robil tak to bolo za ucelom pomoct foru. ty si tu okrem svojich plytkych a vyryvacnych reci nic nepriniesol tak nemas pravo sa do mna starat a mne tu nieco vytykat, kritizovat. vravim sprav nieco aj ty a potom sa budeme uplne inac bavit!

denewiler . namiesto SK daj EU a uvidis stranku ;)

DiPietro - mas moje uznanie ;)

okno - ako som povedal. moderatori a admini su stale len ludia. to znamena ze nie je v nasich silach tu sediet cely den a stopovat ludi , ich temy, prispevky a podobne. sto razy som uz spomenul ze nove forum so systemom phpbb3 nam neskutocne ulahcuje pracu s forom a hlavne kontrolu uzivatelov. vravim kto videl administrativny a modeatorsky panel tak mi da za pravdu. dalsiu vec co treba spomenut je ta ze tato stranka mala take mrtve obdobie kedy prave vtedy nastal najvacsi bordel a ono je uz tazko sa ho zbavit. je velmi pekne si povedat ze chcem byt mod. ale keby si videl kolko veci sa musi riesit. chce to moc pevne nervy. ja sa nechcem tymto ospravedlnovat ani nikoho z vedenia ale vedz ze povedat "je to chyba adminov a modov" je velmi lahke a od teba neferove. kto nevidi nepochopi :)

opat moj kamarat webman :) - presne tak, si tu chvilu na stranke a tebe to pride take cudne ze co by sme mali menit lenze ti ktori su tu dlhsie uz odisli na xplanet /aj ked tam je mrtvo ale kvazi su jej stalymi clenmi/ alebo odisli uplne a nevnuju ziadnemu foru pozornost. vela z tych ludi som poznal aj osobne vdaka tejto stranke. vidim to cele uz nejaky ten rocik, dva tak mam pravo povedat ze je to tu v pixi a vsetci vieme kvoli komu boha :evil: :roll:
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 12:24

" píše:
" píše:
" píše:skus si zapnut monitor ked sa sem prihlasis a popozeraj si to tu...

Nechapem co presne myslis, vysvetli to zrozumitelne a nie zahmlievavo. Napis detailne co sa ti nepaci.

uplne mi staci to,ze sa s forom neda pohnut,ci uz v smere dizajnu,napiklad so shoutboxom, potom sem v poslednej dobe chodia same decka,ktore si nenajdu co potrebuju a zakladaju niekedy aj viac **** o tom istom,samozrejme ze je to aj pre nich,ale toto co tu robia,to aby som ani z domu nevyliezol a kontroloval ci nahodou neni nejaky pako,co nevie citat pravidla tu nevymysla...tak to je fakt sila...a mam pocit ze toto forum za chvilu upadne same,mozno nie navstevnostou,ale s moralkou urcite...pred rokom to tu bolo uplne ine co sa tyka chovania clenov...zacnem davat kazdemu takemuto BANy a bude mi zase kazdy vypisovat...snazili sme sa dohovorit,ale ked to nejde...budem aj tu sluzit,tak zacnem davat bez milosti BANy ci sa im to bude pacit,ci nie...

To co si tu pomenoval, tak si myslis ze to nemusi byt aj na tom novom fore? Tam same decka nebudu chodit a vypisovat stale to iste? Mate to nejak ohranicene, ze od kolkych rokov? :roll: Ano, budete to mazat, takze ani tam nevylezies z domu aby si to ustrazil. Ale kedze warez tam nie je, tak budete to mat ovela jednoduchsie. Par prispevkov za den hravo dokazete skontrolovat :wink:

Obrázok užívateľa
Radioactive_Mouse
Premium člen

Poslaťod Radioactive_Mouse » 22. Mar 2009, 12:33

no mali by sme to uz nejako uzavriet, lebo takto sa tu dookola budeme hadat. v prvom rade ... agarashi chces este spolupracovat a alebo si uz zanevrel na tuto stranku?? alebo by sa mohla spravit nejaka spolupraca s tou vasou strankou..vidim ze tam mate pekne newsky tak by sa to nejak mohlo vyuzit
za druhe... s biosom by sa mal asi porozpravat juris. lebo jemu veri asi najviac.. a k tomu ze bios nic nerobi ... nikto neviete v akej je on situaci..co prave robi.. ake ma starosti atd... takze si myslim ze neni az tak fer zas vsetko hadzat nanho
za tretie..nema take prava ako bios aj palid... nedalo by sa to riesit aj cez neho???

gaco: netreba cely den sediet za PC...staci ked si vecer sadnes na 30min.. pozres nove temy a premazes spam atd.
Obrázok

pepke
Core člen

Poslaťod pepke » 22. Mar 2009, 12:41

pozrel som si tu novu stranku a je dobre ked sa niekdo snazi nieco robit uznavam ale ze toto forum je zaujimave hlavne kvoli warezu nechcel by som aby sa to tu zrusilo aj ked musime trpiet tie spomenute nedostatky
  1. Obrázok

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 22. Mar 2009, 13:06

webman: no comment

lukas1135:byvaval som tu 2x za den,neskor som to vsak robil tak ako pises az do teraz,ale niekedy sa to ani nedalo ustrazit,za cely den sem tolko toho pribudne...a vacsina z nich boli dost blbe temy,alebo duplicitne...a ked to robis kazdy den,a vidis ze sa nic nemeni,tak ta to zacne trochu srat...ved uvidis po dlhsom case...len sa vsetci stazuju na vsetko...

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 13:18

" píše:webman: no comment

lukas1135:byvaval som tu 2x za den,neskor som to vsak robil tak ako pises az do teraz,ale niekedy sa to ani nedalo ustrazit,za cely den sem tolko toho pribudne...a vacsina z nich boli dost blbe temy,alebo duplicitne...a ked to robis kazdy den,a vidis ze sa nic nemeni,tak ta to zacne trochu srat...ved uvidis po dlhsom case...len sa vsetci stazuju na vsetko...

Ale ty si tak naivny, ze si myslis, ze na tom tvojom novom fore sa nebudu registrovat aj taki co maju zmyslanie hupacieho konika? Alebo pri registracii budete vyzadovat "Registrovat sa mozu iba normalny?" :D
Ale je evidentne, ze tam bude menej diskutujucich, pretoze tam nebude ani o com poriadne diskutovat. To je moj nazor a prosim neukamenuj ma za to. Dakujem ti pekne.

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 22. Mar 2009, 13:33

nie som naivny...nehovorim ze tam nebudu aj taki,nic take som nespominal...ale tu su LEN taki...a to je rozdiel...nikomu nebudem nic zakazovat,neviem ako si na to prisiel...nech tam pridu,su vitany...nikoho neodsudzujem podla veku,poznam aj rozumnych mladych ludi,tak si moje slova neupravuj podla seba... :wink:

tato tema uz nikam nevedie
LOCK

Predchádzajúci

Späť na Xboxzone.sk - Archív fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist