Vyjadrenie k "ruseniu" fora

Kompletný archív celého fóra.
Obrázok užívateľa
juris
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Vyjadrenie k "ruseniu" fora

Poslaťod juris » 21. Mar 2009, 19:55

Takze pani admini, neviem co si o sebe myslite a neviem kto Vam dal pravo rusit tuto stranku. Nic sa rusit nebude, kto chce nech si na tu Vasu stranku ide kto nie nech ostava, reklama na nu na tomto fore je podla platnych pravidiel fora samozrejme zakazana! Ak bude mat este niekto dalsi takyto vyborny napad o ruseni stranky nech mi o tom najprv skusi napisat! Dalej o ruseni stranky NEDISKUTUJEM.
Obrázok

Obrázok užívateľa
smajdalf31
Core člen

Re: Vyjadrenie k ruseniu fora

Poslaťod smajdalf31 » 21. Mar 2009, 20:12

Tak tak toto forum ma daco do seba vyborny prehlad proste vsetko pekne po kope....skoda ze tu su aj taky s prepacenim idioti co si melu svoje. xboxzone.SK je predsa moj druhy domov. :)
Obrázok

Xbox360 Pro (falcon) lite on ix1.51,20gb hdd,2x wireles controller

zittho
Core člen

Poslaťod zittho » 21. Mar 2009, 20:14

uz som sa zlakol ze je toto nejaka anketa o zruseni portalu, kedze som sa tu zaregistroval vcera.. uz sa mi parkrat stalo ze portal na ktory som prisiel upadol :) xbox mam mesiac, a som este z toho celeho nadseny, velky potencial v tejto stranke vidim prave v obchode-vymienani, kupovani hier a prislusenstva medzi usermi...
Sklamal som, podlahol som, flashol som... Co uz!
“Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning.”

Obrázok užívateľa
nomo99
Pro člen

Poslaťod nomo99 » 21. Mar 2009, 20:21

Tak teraz ma to naozaj velmi zaujima, ako to vlastne je ohladom zrusenia, respektive nezrusenia tejto stranky..?? :x Viem mi niekto z prislusnych, respektive kompetentnych administratorov vysvetlit vzniknutu situaciu?? Myslim si, ze to asi zaujima vacsinu uzivatelov tohto fora.. Vopred dakujem..
PICTURE: Panasonic PT-AT6000E, Panasonic Viera TX-P42S20E, Panasonic Viera TH-42PX80EA
STB: Xtrend ET 9200, Vantage 8000S
SOUND: Denon 2313, Dali Zensor HOME Cinema 7 + Dali Sub E-12F, Sennheiser PC 363D
TOYS: PS3 Slim 250GB, i5-3570K, Samsung Galaxy Tab 10.1

Obrázok užívateľa
Radioactive_Mouse
Premium člen

Re: Vyjadrenie k "ruseniu" fora

Poslaťod Radioactive_Mouse » 21. Mar 2009, 20:26

Takze byvali pani admini a modi agarashi,gaco,kolka sa rozhodli ze si spravia vlastne frorum tak agarashi spravil thread kde napisal ze pomali zamkne cele forum..podla mna je to absolutna drzost kedze stranka neni jeho.
Obrázok

Obrázok užívateľa
juris

Poslaťod juris » 21. Mar 2009, 20:29

par "adminov" sa len tak z nudy a bez nejakej vacsej priciny rozhodlo ze to tu zavru a spravia si novu stranku(kde dokonca nieje warez bez ktoreho to ci chceme ci nie nebude fungovat) a vsetci budeme musiet povinne ist tam.

nic take sa vsak nekona vsetko ostava po starom, kto chce nech si ide ale je to Vasa stranka a s tymto tu nema nic spolocne.
Obrázok

Obrázok užívateľa
nomo99
Pro člen

Poslaťod nomo99 » 21. Mar 2009, 20:36

Tak to je fakt zaujimave..
PICTURE: Panasonic PT-AT6000E, Panasonic Viera TX-P42S20E, Panasonic Viera TH-42PX80EA
STB: Xtrend ET 9200, Vantage 8000S
SOUND: Denon 2313, Dali Zensor HOME Cinema 7 + Dali Sub E-12F, Sennheiser PC 363D
TOYS: PS3 Slim 250GB, i5-3570K, Samsung Galaxy Tab 10.1

Obrázok užívateľa
okno123svk
Elite člen

Poslaťod okno123svk » 21. Mar 2009, 21:46

Fúha tak toto je teda sila :D mal by si vyberať rozumnejších adminov.
Obrázok

Obrázok užívateľa
gaco
ADMIN + STYK S VEREJNOSTOU

Dostal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod gaco » 21. Mar 2009, 21:56

je pravda ze necitam uplne vsetko na fore,ale o ruseni som tu nic nevidel,kto tu take nieco napisal?...mal som v plane byt aj tu,kedze ma okolie xboxu bavi,ale ked nie tak nie...co uz

Obrázok užívateľa
Mardy
Pro člen

Poslaťod Mardy » 21. Mar 2009, 23:54

" píše:je pravda ze necitam uplne vsetko na fore,ale o ruseni som tu nic nevidel,kto tu take nieco napisal?...mal som v plane byt aj tu,kedze ma okolie xboxu bavi,ale ked nie tak nie...co uz

Bolo tu asi 5 threadov zamknutych od agrashiho ze forum konci, zamknu to tu cele a mame sa presunut na ich web.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Una salus victus nullam sperare salutem.
,,From whence you came you shall remain,
until you are complete again." Tenacious D in The Pick of Destiny

Obrázok užívateľa
okno123svk
Elite člen

Poslaťod okno123svk » 21. Mar 2009, 23:55

A každy admin mal v podpise forum sa ruší máme nové klikajte.
Obrázok

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 22. Mar 2009, 07:38

a juris je na mna nasraty, bude zo mna robit hovado lebo on sem na stranku chodil obcas. kym si moje spravy precital tak to trvalo aj tyzden ci dva. takze staras sa o tuto stranku perfektne ;)

a k tomu vsetkemu okolo novej stranky. v tejto chvili len jediny juris je proti, kazdy iny admin a moderator bol z novej stranky nadseny a sucasnu by najradsej kopol kade lahsie prec.

zamyslite sa nad tym kto tu ma v skutocnosti zaujem sa o forum starat nie len zakazovat a nahovarat si ze 5 rocny dizajn a system stranky je v pohode :D

nerozumiem ale absolutne ako niekomu sa moze pacit tato stranka?! /juris to je otazka na teba / v kazdej sekcii je totalny neporiadok a neda sa to ukontrolovat. admini aj modi su len ludia a aj ked je zaujem sa o forum starat jednoducho s tunajsim systemom sa to neda. juris keby si videl system a administracnu sekciu noveho fora tak asi padnes na rit. tym ta nechcem urazat ani nic podobne /love and peace nadovsetko ;) / len sa snazime o dobru vec a zlepsit sucasne. vela ludi si nove forum vyklada ako nejake odtrhnutie od sucasneho, ala x.b.o.x.p.l.a.n.e.t.sk, ale nie je tomu tak. chcel som aby sme boli na o dost vacsej urovni lebo komunita tohoto fora ma potencial a zaujem napredovat.

cakam reakcie. diskutujme :)
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 09:06

agrashi:
Tam chces diskutovat o kuchynskych problemoch? To uz je na x.b.o.x.p.l.a.n.e.t. a preto je tam mrtvo.

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 22. Mar 2009, 09:13

teba nepochopim :) bud zacni pisat normalne alebo prestan pisat chujoviny. ja nechcem dalsiu stranku, dalsie forum. ale chcem /hovorim v jednotnom cisle ale neberte to tak/ toto sucasne prerobit. uz ako to mam napisat aby si to pochopil neviem.
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

Fendo
Core člen

Poslaťod Fendo » 22. Mar 2009, 09:54

Zdravim.Ja sem chodim velmi rad takze si myslim ze rusit forum by bola velka skoda.Som tu sice novacik ale uz teraz viem ze za forom by mi bolo smutno.

Obrázok užívateľa
juris

Poslaťod juris » 22. Mar 2009, 09:55

agrashi ale tym, ze chces zakazat warez znicis celu povodnu myslienku xboxzone, ved na tom to tu v podstate hlavne funguje. bez warezu tam bude 10 ludi co budu diskutovat medzi sebou, tot vse. a tento tvoj napad je v podstate to iste co pred nejakou dobou bol xboxp.l.a.n.e.t len s tym rozdielom ze ty si sa surovo rozhodol ze tam musime ist vsetci povinne, musime respektovat tvoje nove pravidla a tuto nam to zavres.
Obrázok

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 10:06

" píše:teba nepochopim :) bud zacni pisat normalne alebo prestan pisat chujoviny. ja nechcem dalsiu stranku, dalsie forum. ale chcem /hovorim v jednotnom cisle ale neberte to tak/ toto sucasne prerobit. uz ako to mam napisat aby si to pochopil neviem.

Vysvetli, ze kvoli comu chces toto sucasne forum prerobit. A pravdu.

Obrázok užívateľa
gaco

Poslaťod gaco » 22. Mar 2009, 10:11

skus si zapnut monitor ked sa sem prihlasis a popozeraj si to tu...

denewiler
Core člen

Poslaťod denewiler » 22. Mar 2009, 10:35

Aka je adresa noveho fora? nech aspon pozriem ze jak vyzera?

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 10:37

" píše:skus si zapnut monitor ked sa sem prihlasis a popozeraj si to tu...

Nechapem co presne myslis, vysvetli to zrozumitelne a nie zahmlievavo. Napis detailne co sa ti nepaci.

Obrázok užívateľa
DiPietro11
Core člen

Poslaťod DiPietro11 » 22. Mar 2009, 10:41

No pridam sa aj ja do tohto, ja neviem ci vy nepozerate vobec nic a zrazu sa zacnete do vsetkeho motat ze preco sa to rusi, najhlavnejsi problem tu bol taky ze sa neda s tymto forom nic robit lebo veduci to ma v pichi tak tu bola debata ze je to na hovno spravovat daco ked aj tak s tym nicim nepohnes, agrashi gaco, spravili super vec ze spravili nove forum prehladnejsie krajsie a aj keby tam neviem co sa robilo tak to vedia ONI kontrolovat to je vsetko. kto sa vyzna tu v tom bordeli co je, tak nech ostane tuna. peace on you. EDIT nikde sa nic nerusilo

Obrázok užívateľa
okno123svk
Elite člen

Poslaťod okno123svk » 22. Mar 2009, 10:43

Ja vám poviem tak bez toho warezu by tam nechodila ani 1/4 ľudí čo tam chodí teraz.A pozrite si x.b.o.x.p.la.n.e.t.sk dizajn atď. všetko moderné lenže za týždeň tam pripudnú 2 príspevký.Nech toto vypadá ako koľvek zatiaľ to funguje a to že všade je bordel je len otázka moderátorov a adminov a to nehovorím o tom že keď niekto chce byť nápomocný dostane šutrom po hlave.P.S: Nikomu tu nehovorím že sa o niečo nestará alebo tak. :wink:
Obrázok

webman
Pro člen

Poslaťod webman » 22. Mar 2009, 10:50

Presne tak. To ako vyzera forum, je na moderatoroch a adminoch.

DiPietro11:
A co take by si chcel s tymto forom robit a neda sa?

Obrázok užívateľa
gaco

Poslaťod gaco » 22. Mar 2009, 11:36

" píše:
" píše:skus si zapnut monitor ked sa sem prihlasis a popozeraj si to tu...

Nechapem co presne myslis, vysvetli to zrozumitelne a nie zahmlievavo. Napis detailne co sa ti nepaci.

uplne mi staci to,ze sa s forom neda pohnut,ci uz v smere dizajnu,napiklad so shoutboxom, potom sem v poslednej dobe chodia same decka,ktore si nenajdu co potrebuju a zakladaju niekedy aj viac topicov o tom istom,samozrejme ze je to aj pre nich,ale toto co tu robia,to aby som ani z domu nevyliezol a kontroloval ci nahodou neni nejaky pako,co nevie citat pravidla tu nevymysla...tak to je fakt sila...a mam pocit ze toto forum za chvilu upadne same,mozno nie navstevnostou,ale s moralkou urcite...pred rokom to tu bolo uplne ine co sa tyka chovania clenov...zacnem davat kazdemu takemuto BANy a bude mi zase kazdy vypisovat...snazili sme sa dohovorit,ale ked to nejde...budem aj tu sluzit,tak zacnem davat bez milosti BANy ci sa im to bude pacit,ci nie...

Obrázok užívateľa
gaco

Poslaťod gaco » 22. Mar 2009, 11:42

prosim ta webman,ty sem uz nic nepis...ty si neni vcerajsi,ale minulo-rocny...tolko veci sa tu riesilo a nikdy nic,lebo majitel je lenive decko,ktore nejavy ziadny zaujem...a je to na nas ako vypada? si na peknom omyle...ja som neni kocka co sedi cely den za PC a sleduje ci nejake decka,co si neprecitali pravidla na fore,tu robia bordel...a tu sa neda nic spravit,ani opravit shoutox na normalny,ani nic zmenit,ved takto to vypada od zaciatku...a kvoli komu...jasne ze nam,myslite si svoje,mne je to jedno,ale vacsina z vas neviete ako je situacia a co je vo veci ohladom chodu fora...som admin,ale menit tu vela veci nemozem...ako si vela s vas mysli,najma ti mladi mudrlanti...

Ďalší

Späť na Xboxzone.sk - Archív fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist