POVINNE CITANIE... Upozornenie na pouzivanie funkcie "odoslanie sprav"

Kompletný archív celého fóra.
Obrázok užívateľa
agrashi
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

POVINNE CITANIE... Upozornenie na pouzivanie funkcie "odoslanie sprav"

Poslaťod agrashi » 2. Jún 2009, 21:50

Obrázok

Dobry den

Ako je vidiet a vsetkym je jasne preslo sa na novy system fora aj s novym dizajnom. Novy system ma vela zaujimavych "fíčuriek". Jednou z nich je aj "oznamovanie sprav, topicov a PM sprav" Tlacidlo pre tuto funckiu mozete najst v kazdej sprave alebo topicu vpravo hore a vlavo dole s nazvom "REPORT" . Po stlaceni tohoto tlacidla Vam naskoci jednoduche okno bez moznosti zmeny pisma ci pridani smajlikov do ktoreho napisete spravu. Tieto "reporty" chodia mailom do e-mail schranky kazdeho moderatora a admina. Dostavame sa ku korenu problemu...

MNOHO Z VAS VYUZIVA TOTO TLACIDLO V DOMNENI ZE SA JEDNA O REAKCIU NA DANY TOPIC, SPRAVU CI PM !!! NIE!!! Nieje tomu tak. Funckia a tlacidlo na odoslanie spravy ako odpoved sa nachadza LEN VLAVO a nie vpravo a to pod nazvom "POST REPLY" .

Denne nas bombarduje velke mnozstvo mailov, v ktorych pouzivate funkciu REPORT v domneni ze ste dotycnemu odpisali do topicu alebo na PM spravu.

Davajte si na to pozor a odporucam vsetkym ktory robili tuto chybu aby este raz odoslali svoje spravy a konecne spravnym sposobom, pretoze Vase spravy dorazili na uplne ine miesto ako mali.

Dakujem za pochopenie
Vas "egreš" :a06:
Kontakt:tel.0905568275,ICQ 306409368 e-mail :buchel.buchel@mail.t-com.sk

Obrázok užívateľa
Radioactive_Mouse
Premium člen

Poslaťod Radioactive_Mouse » 3. Jún 2009, 13:11

nj... vela ludi si to mýli... uz som chcel vcera zalozit topic no nejak som zabudol...dufam ze si tento topic vela ludi vsimne
Ale nebojte sa .... REPORT pouzivajte ked uvidte nejaky prispevok ktory porusuje pravidla...tymto pomozete modom potrestat tych co porusuju pravidla
Obrázok

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 3. Jún 2009, 13:28

kôli tomu som si musel prehodit v profile mail ....strasna otrava to bola..

Obrázok užívateľa
agrashi

Poslaťod agrashi » 3. Jún 2009, 13:50

kolka to nebolo riesenie. dufajme ze si to co najviac ludi precita a prestane robit tuto chybu /jasne ze z casu na cas sa to stane, s tym treba pocitat/

a prdsa funkciu REPORT treba pouzit na oznamovanie prispevkov proti pravidlam tak vtedy budes potrebovat o tom vediet a mailbox si pravidelne kontrolovat ;)

TommyBoySVK
Core člen

Poslaťod TommyBoySVK » 3. Jún 2009, 21:05

hehe..chcel som napisať presne k téme post a tiež som klikol omylom na report (našťastie som si to rýchlo všimol)
ale je pravda že tie tlačítka su priliš blízko seba..nemyslim teraz ten na pravej strane ale ten čo je na spodku "profilu" (alebo ako to nazvať) je asi len 1,5 cm nad "post reply"

no a teraz čo som chcel napisať..omyl sa stane ale report sa rozhodne občas zíde..nechcem ani vedieť ako by forum vyzeralo bez pravidiel, adminov/moderatorov a bez hrozby banu - všetci sme si mohli počas rekonštrukcie urobiť predstavu :(
Obrázok

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 3. Jún 2009, 22:30

agrashi viem ze to nebolo riesenie...ale je to docasne ..kym sa to ukludni,zauziva..predsalen maily pouzivam na dolezite veci a nie aby sa mi schranka plnila koli nepozornosti :)

Späť na Xboxzone.sk - Archív fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist