No offense...

Kompletný archív celého fóra.

Je obsah xboxzone podla vas dostatocny, alebo sa tam najde niekde miesto na par zmien?

Podla mna plne dostacuje, newsky nepotrebujem, recenzie tiez nie.
12
20%
Nejake tie novinky by som tu prezil, zaujimaju ma aj recenzie....
47
80%

Celkom hlasov : 59

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

No offense...

Poslaťod maggot_133 » 7. Nov 2008, 14:37

Caute, nechcem rypat, ale tu na stranke funguje len forum? Berte to len jako navrh ako to zlepsit.

Lebo podla recenzii je posledna z 28.11.2007 a to je rok dozadu, teda neviem, mozno som jediny komu to chyba, ale myslim ze je tu dost nadsencov na to aby sa nejaka ta newska objavila....

napr :

Recenzie hier
Recenzie hw
Novinky ohladom x-boxu, oficialne vyjadrenia
Cenove porovnanie e-shopov
Tipy, easter eggy, nejaka "sien slavy" a pod.
...

Docela by to tu mohlo ozit, tiez by myslim nebol problem danym uzivatelom co by sa o to starali dat nejake vyhody, jako privatne forum, farebne odlisene menovky, popisy k menovkam a tak...

Lebo by to malo podla mna mohlo mat LEN vyhody. Urcite by sa tu zvysil pocet regnutych uzivatelov, tym padom pocet navstev a tym padom je mozne si zapytat aj viac penazi za reklamu.

A ked sme pri tych peniazoch za reklamu, preco by napriklad nemal kazdy autor recenzie dostat dajmetomu 0.2 skk za kazdy hit na recenziu, nech je nejako motivovany.

Pripadne tak ako na inych portaloch by bola podla mna moznost ZAPOZICANIA NOVINKY od nejakeho shopu na ucely recenzie, ved to je uplne bezne.

Kludne sa vyjadrite, ale jak som napisal na vrchu prispevku, neberte to ako offense, len mi to napadlo.

Dik za kazdy nazor :twisted:

+ poprosil by som aby sa vyjadroval len niekto kto s tym moze pohnut (modi, admini, pripadne useri co by mali zaujem nieco take robit napr.)
X-Box360 Halo 3 Edition - Halo 3 Limited, Forza 2, Bioshock, FarCry 2, Fallout 3, R6 : Vegas, Oblivion, GoW.

Obrázok užívateľa
matoji
ČLEN REDAKCIE - ŽURNALISTA

Re: No offense...

Poslaťod matoji » 7. Nov 2008, 15:24

Ak sa ponuknes sam rad ti vybavim prava na newsky aj na moda.Lenze farebne zmeny fora atd bohuzial niesu mozne kedze bios to nechce(alebo mozno nemoze) umoznit.
Obrázok

Obrázok užívateľa
J0KER
Elite člen

Poslaťod J0KER » 7. Nov 2008, 16:10

a nedala by sa urobit daka zbieka ? ja by som rad finacne pomohol a ked sa nas tu par najde, urcite by sa to dalo zlepsit

Obrázok užívateľa
kolka194
PRÉMIOVÝ MODERATOR - ÚZKE VEDENIE FÓRA

Poslaťod kolka194 » 7. Nov 2008, 16:16

clapec ty kde zijes mi povec.....vies kolko sa tu my veterani snazime o zmeny a podobne veci?....pekne dlho..keby si cital napr co je medzi dolezitim co mike-dk pisal ze zmeny ..su to dokonca dva topiky..a tie peniaze?..nebud smiesny..kto by to cvakal?..alebo mozes ty ak chces ved je nudza zaplatit forum nie to este za newsky platit vidim ze asi nevies o com hovorim ked si cerstvy novacik..arasid nas odpojil lebo nebolo zaplatene....a ta relacia snivajte snami tak ta uz skoncila :)

Obrázok užívateľa
J0KER
Elite člen

Poslaťod J0KER » 7. Nov 2008, 16:25

ja som tu uz o tomto cital :) viem ze je tento problem, ja som zareg. aj na inom fore ( ohladom aut) a tam bol tiez podobny problem ale pozbierali sa peniaze a zase je na urcity cas pokoj :) ale to forum tiez nerobilo zmeny len sa udrzalo dalej, a nezmenene.

kolka194: som novacik,ale dako sa zacat musi

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 7. Nov 2008, 16:32

nee ved ale mystrxbox to nebolo smerovane na teba :D
to bolo na maggota

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 7. Nov 2008, 16:36

" píše:clapec ty kde zijes mi povec.....vies kolko sa tu my veterani snazime o zmeny a podobne veci?....pekne dlho..keby si cital napr co je medzi dolezitim co mike-dk pisal ze zmeny ..su to dokonca dva topiky..a tie peniaze?..nebud smiesny..kto by to cvakal?..alebo mozes ty ak chces ved je nudza zaplatit forum nie to este za newsky platit vidim ze asi nevies o com hovorim ked si cerstvy novacik..arasid nas odpojil lebo nebolo zaplatene....a ta relacia snivajte snami tak ta uz skoncila :)

Odkedy je clovek po pol roku veteran? Ked sme pri veteranoch, tak podla datumu zalozenia je u mna veteran skor matoji, a zato ze ty mas hafo prispevkov sa za veterana neoznacuj.
X-Box360 Halo 3 Edition - Halo 3 Limited, Forza 2, Bioshock, FarCry 2, Fallout 3, R6 : Vegas, Oblivion, GoW.

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 7. Nov 2008, 16:38

" píše:a nedala by sa urobit daka zbieka ? ja by som rad finacne pomohol a ked sa nas tu par najde, urcite by sa to dalo zlepsit

Ja tiez nemam problem pustit nejaku korunu na dobru vec....Vidim ze si to pochopil tak jak som to myslel, forum nemoze byt o jednotlivcovi...

Obrázok užívateľa
juro4446

Poslaťod juro4446 » 7. Nov 2008, 17:08

maggot ja ta chapem... ale tak forum nam tu zije a newsku tu spravim raz za cas, ale nemam cas...keby som ho mal habadej tak spravim ... ajtak by to nestacilo...
Obrázok
+ Feedback nad 200€: miko57, hanso , JORDAN_FLY, sk8er_33, gebo, J0KER
Taktiez predavam GOLDy a BODY na LIVE. PM

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 7. Nov 2008, 18:02

..pre teba som Miso, si tu jeden z normalnych....

Ohladom fora som nic nepovedal, osobne si myslim ze toto je jedno z najzivsich FOR v okoli SVK, aj urovnou aj prispevkami. Ale visi to na tych newskach a recenziach, nemyslim ze by mal byt problem dohodnut sa napr. so SECTORom na preberani recenzii na vymenu za uverejnenie banneru, pre admina to musi byt 10 minut roboty, + sa na konci uvedie link na sector, alebo len nadpis recenzie, kratky popis a link na stranku s reckou....

Neviem, navrhujem, lebo nejsom typ co len mrnci a popri tom sedi so zalozenymi rukami.

BTW. O dostatku casu mi ani nehovor, od rana do vecera v robote a do noci po fuskach.....BLAH

Obrázok užívateľa
J0KER
Elite člen

Poslaťod J0KER » 7. Nov 2008, 18:05

maggot_133: ok , chapeme,ale tie nadavky si odpusti...ok? :)

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 7. Nov 2008, 18:07

" píše:maggot_133: ok , chapeme,ale tie nadavky si odpusti...ok? :)

edit 8)

Obrázok užívateľa
nomo99
Pro člen

Poslaťod nomo99 » 7. Nov 2008, 19:40

Vzdycky sa tu najde nejaky jedinec, ktory svojim zapalenym entuziazmom chce zmenit strukturu, obsah, alebo graficku podobu tejto stranky, ale bohuzial to zatial nikomu nevyslo..Ale ja som rad, ze su tu taki, ktori sa o to snazia, len bohuzial to nevidim velmi realne, vzhladom na vzniknutu situaciu, ktora tu uz pretrvava dlhsi cas..Ale treba byt optimistom.. :D
PICTURE: Panasonic PT-AT6000E, Panasonic Viera TX-P42S20E, Panasonic Viera TH-42PX80EA
STB: Xtrend ET 9200, Vantage 8000S
SOUND: Denon 2313, Dali Zensor HOME Cinema 7 + Dali Sub E-12F, Sennheiser PC 363D
TOYS: PS3 Slim 250GB, i5-3570K, Samsung Galaxy Tab 10.1

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 8. Nov 2008, 12:15

kriste pane.. maggot ale som tu dlhsie ako ty a viem o co sa jedna...lenze ty si nezail nic z toho..napriklad ked dva krat forum vypadlo kvoli nezaplateniu..a ty ma tu ides ucit?...ved nic o tom nevies..a este to ze forum na urovni?..uz to tu pada pod uroven ale ja ta chapem prisiel si hces byt big kapo tak to tu chces zmenit a ani si si neoveril fakty
a ak ti mozem poradit s.... na to..nema fo fakt vyznam aj keby si sa postavil na hlavu..

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 9. Nov 2008, 13:33

Skor naopak, ja nemam rad kapov jako ty, co sedia na riti so zalozenymi rukami a na vsetko nadavaju.

2x to tu vypadlo kvoli nezaplateniu? OK, hosting na rok stoji +- 800skk, kde je problem najst tu 800 korun? Kazdy clen co posle na ucet viac jak 100skk alebo 200skk bude Gold clen s vlastnym forom, napriklad.

Kolko si poslal korun ty na to aby sa to znova spustilo? Ked si nejake peniaze do toho dal, tak sa ti omluvam, ale viem ze dneska je to vsetko o prachoch, ale myslim ze ani jeden z nas tu neni taky zebrak aby nenasiel 100korun omg.

A btw. bol som uz pri restruktualizacii HODNE webov, spracovaval som cele company identities, rozbieham svoj e-shop, staram sa vo firme o 7 serverov, 500 uzivatelov, takze hej, na jedno pos* forum si trufam na nom nieco zmenit, hlavne ked sa venuje mojmu konicku.

Obrázok užívateľa
matoji

Poslaťod matoji » 9. Nov 2008, 13:42

" píše:Skor naopak, ja nemam rad kapov jako ty, co sedia na riti so zalozenymi rukami a na vsetko nadavaju.

2x to tu vypadlo kvoli nezaplateniu? OK, hosting na rok stoji +- 800skk, kde je problem najst tu 800 korun? Kazdy clen co posle na ucet viac jak 100skk alebo 200skk bude Gold clen s vlastnym forom, napriklad.

Kolko si poslal korun ty na to aby sa to znova spustilo? Ked si nejake peniaze do toho dal, tak sa ti omluvam, ale viem ze dneska je to vsetko o prachoch, ale myslim ze ani jeden z nas tu neni taky zebrak aby nenasiel 100korun omg.

A btw. bol som uz pri restruktualizacii HODNE webov, spracovaval som cele company identities, rozbieham svoj e-shop, staram sa vo firme o 7 serverov, 500 uzivatelov, takze hej, na jedno pos* forum si trufam na nom nieco zmenit, hlavne ked sa venuje mojmu konicku.

Ja som chcel menit, ale neda sa. malo ludi je ochotnych. keby sa dalo s biosom nejak komunikovat.. hned by som bol za zmenu dizajnu, za spolupracu s inym webom. takto som len mod ktory rezignoval na potrebu daco zmenit a snazime sa to tu modi udrzat. kolka je takisto sklamany ako ja tak ho neber uplne vazne.
Obrázok

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 9. Nov 2008, 17:04

" píše:Skor naopak, ja nemam rad kapov jako ty, co sedia na riti so zalozenymi rukami a na vsetko nadavaju.

ja na vsetko nadavam?..waw..si tomu teda zase dal..vidim ze si ides svoje tak sa z tebou neda normalne rozpravat ...snazim sa aby to tu aspon ako tak vypadalo kedze pride vela novich ludi ktory zakladaju bud nezmyselne topiky,alebo je ich tu lno,alebo zla sekcia,a par krat sa stalo ze dokonca da nadavku do nazvu topiku..to je uz fakt sila co si tu dovoluju..a ty mi tu ides vraviet ze sedim zo zalozenymi rukami....nikoho tu poriadne nepoznas ..uz vela krat sa tu preberala zmena..lenze vies kde vsetky napady stroskotali?..ked prislo na biosa (peace)...takze snaz sa dalej uznam ta az ked uvidim zmeny ako si pisal a nie iba keci,keci,keci ktorych tu bolo nesmierne vela
BTW:pred nami nemusis bosovat jaky si silny frajer z webmi :wink:

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 10. Nov 2008, 07:04

ja na vsetko nadavam?..waw..si tomu teda zase dal..vidim ze si ides svoje tak sa z tebou neda normalne rozpravat ...snazim sa aby to tu aspon ako tak vypadalo kedze pride vela novich ludi ktory zakladaju bud nezmyselne topiky,alebo je ich tu lno,alebo zla sekcia,a par krat sa stalo ze dokonca da nadavku do nazvu topiku..to je uz fakt sila co si tu dovoluju..a ty mi tu ides vraviet ze sedim zo zalozenymi rukami....nikoho tu poriadne nepoznas ..uz vela krat sa tu preberala zmena..lenze vies kde vsetky napady stroskotali?..ked prislo na biosa (peace)...takze snaz sa dalej uznam ta az ked uvidim zmeny ako si pisal a nie iba keci,keci,keci ktorych tu bolo nesmierne vela
BTW:pred nami nemusis bosovat jaky si silny frajer z webmi :wink:

Pozri kolka, nemam najmensi zaujem na teba nejako utocit alebo co, ani sa urazat ani nic podobne, to som napisal hned do nazvu topicu. Za tie zalozene ruky sa ti omluvam, viem ze na forach sa moze mod aj posrat z neustaleho mazania a presuvania a editov....

biosa nepoznam, ale bolo mu to podane tak, ze by mal ciste ruky? ze by sa mu zmeny nachystali, neni to len v tom ze sa mu do toho nechce? pripadne ze nevie?

Ohladom toho ze sa mam snazit a nieco menit, od toho som ten topic zakladal, neni som typ co len mlati hubou, a budem velmi rad ked ti dam dovod ma uznat ;).

K tomu btw. nemachroval som jaky som king ohladom webov, napisal som to len preto, aby bolo jasne ze tu len nesnivam, ze fakt viem kde co podpichnut.

Peace.

richardus85
Core člen

Poslaťod richardus85 » 10. Nov 2008, 08:29

som s tebou maggot :)

Obrázok užívateľa
juro4446

Poslaťod juro4446 » 10. Nov 2008, 13:28

tak ako keby aspon 50 clenov prispelo aspon 20korunami, tak by sa "toto nie je PGS obchod" ten hosting na rok....
Obrázok
+ Feedback nad 200€: miko57, hanso , JORDAN_FLY, sk8er_33, gebo, J0KER
Taktiez predavam GOLDy a BODY na LIVE. PM

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 10. Nov 2008, 15:41

maggot touto spravou si si ziskal moju priazen :)
teraz ti kus priblizim biosa-Takze je to zakladatel a teda aj hlavny admin xzone pspzone a ps3 zone...najviac sa stara o psp zone a ps3 zone napriklad teraz nedavno sa menilo psp zone a davnejsie aj ps3 zone.....z xzone je to tak ze to tu ma dost u p....davno som ho tu nevidel a ani neche aby sa tu nieco menilo..uz davnejsie sme sa z adminmi domahali ziskat pristup k foru aby prebehli mensie upravy...pretoze uz asi kazdeho stve tato dost zle vyzerajuca struktura..lenze bios len vkuse vsetko zamietne,a aj keby sa zaplatil novy hosting a urobil by sa novy server tak by to uz nebolo ono..vsetko odznova zacinat a podobne veci..a neviem ci by to malo uspech keby este bolo potom na scene aj veteranske x-zone..a bios by urcite nedal databazu tohto fora niakemu inemu rivalskemu foru...v ziadnom prpade...to by potm na tom stracal..takze z toho vypliva ze bud sa z celych sil zatnut a presvedcit biosa alebo novy hosting,nove forum-ale z tym ze by to uz nebolo ono..takze tak :)..ak su este aj ine napady tak sem snimi

Obrázok užívateľa
J0KER
Elite člen

Poslaťod J0KER » 10. Nov 2008, 15:52

ja by som bol rad keby sa toto forum zlepsilo a napredolalo dalej ... ale ako vidim ten bios cize zakladatel nema o zmenu zaujem a pritom by to mal byt clovek na prvom mieste co tu chce nieco zmenit, nechapem ludi ako je on, ale musime ho respektovat, ak sa to nepodari a neda sa prehovorit na daku tu renovaciu mali by sme zalozit nove forum a vsetci sa venovat iba tomu, a verim tomu ze by to malo uspech, len to bude vela roboty.... toto je moj nazor a rad pustim daku tu korunu na dobru vec

Obrázok užívateľa
matoji

Poslaťod matoji » 10. Nov 2008, 17:35

je forum, ktore je pomerne na dobrej urovni, recenzie newsky, a nema podla mna taky uspech ako xzone.
Obrázok

Obrázok užívateľa
kolka194

Poslaťod kolka194 » 10. Nov 2008, 18:06

jj o toto ide..je vela for ale iba jedno je kvalitne z velkou komunitou a prave u xboxu je to toto forum...

Obrázok užívateľa
maggot_133
Core člen

Poslaťod maggot_133 » 10. Nov 2008, 18:48

Cisto hypoteticky priklad fantazirujuceho fetujuceho zanieteneho maggota 8O

hosting - 1000skk (som ochotny to zaplatit, ked sa najde este niekto neni problem robit napr. xboxzone tricka, salky, siltovky, samolepky, mam tu moznost.)

admini - najuznavanejsi modi odtialto co by to boli ochotni robit, pripadne useri co by mali ochotu a cas.

modi - useri odtialto, co sa do problematiky x-boxu vyznaju, su ochotni poradit.

Dneska sa da layout fora spravit aj zadarmo, bez hostingu, pripadne spravit si nejaku free sablonu, na ktoru potom budeme presmerovavat domenu, ktoru by sme eventualne kupili.

Myslim ze by nebol problem oslovit predajcov, aby zapoziciavali novinky na xbox za ucelom recenzie, nejaky newswriteri alebo recenzenti by sa nasli....

+ samozrejme nejake to sponzorske za banner, reklamu, paytoclick reklamu, myslim ze brloh, arasid, alebo PGS kde mam kamaratku by sa nad tym prinajlepsom zamyslel....

P.S. zabite ma, utopte ma, obeste ma, ale ja si nepomozem :D :D :D :D :D

Ďalší

Späť na Xboxzone.sk - Archív fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist