RGH Freestyle dashboard zmizlo

Sekcia venovaná problematike HW úpravám zariadenia Xbox360 prostredníctvom "správneho načasovania" (RGH, RGH 2.0, R-JTAG). Je prísne zakázané vytvárať konverzácie alebo odkazy na nelegálny SW.
mety
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 1 krát

RGH Freestyle dashboard zmizlo

Poslaťod mety » 6. Máj 2016, 19:27

Zdravim.

Potrebujem poradit, pretoze som po par mesiacoch spustil moj XBOX 360, kde som mal Freestyle dashboard (pokial si dobre pamatam tak v. 3) a teraz sa to jednoducho nespusta. Vidim jedine to zakladne menu xboxu (sivo-zelene).

Aj pokial stlacim stredne tlacidlo na gamepade tak tam je na vyber iba xbox menu a nie freestyle dashboard.

Nemam skusenosti s tym, ako sa FDB instaluje, kedze som uz xbox s RGH kupil, takze by som poprosil laicke rady. :)

Vopred vdaka.

diviak1
Core člen

Poďakoval: 8 krát
Dostal poďakovanie: 2 krát

Re: RGH Freestyle dashboard zmizlo

Poslaťod diviak1 » 6. Máj 2016, 20:46

Ty si nepytaj laicke rady, lebo dopadnes ako si dopadol teraz ;-) Moznosti mas dve a to bud, ze skontaktujes cloveka, co ti robil RGH a on nech ti pomoze zadarmo alebo mi posli kontakt na seba, ja ti zavolam a dohodneme nejaky ten Update a servis, samozrejme uz nie zadarmo. Zvazuj... ;-)

mety
Core člen

Poslaťod mety » 7. Máj 2016, 09:43

No tak v prvom rade, konzolu som kupoval na Slovensku a momentalne zijem v zahranici. A kedze mi tu vzdy ludia vedeli a chceli poradit, tak hladam pomoc prave na tomto fore.

To, ze dopadnem tak, ako som dopadol teraz som velmi nepochopil, pretoze ja som sa v konzole nevrtal. Ona len bola nepouzivana cez 4 mesiace a jedina vec, co som spravil bolo, ze som ju zapol.

diviak1
Core člen

Poslaťod diviak1 » 7. Máj 2016, 13:14

Vazne sa to pokazilo samo? :D No kamo, tak potom sa obrat na Muldera z Aktov-X, lebo take zahady riesia len on a jemu podobni a mozno aj na dialku. Tuna nema nikto vestecku gulu, aby ti na dialku zistil, ze co sa tebe tam posralo samo od seba ;-)
A ked sa spoliehas na toto uz zabudnute, spamom zatrepane forum, tak ti prajem vela zdaru pri riesieni tohoto problemu na tomto fore :D :D :D A ked nic ine, tak pootravuj cloveka, co ti robil RGH a neotravuj ludi, co s tebou nemaju nic spolocne alebo hod tu konzolu do kosa a kup si inu, novu, drahsiu, napr xOne, kde sa ti neposere ziaden zastaraly system ako je FSD3, tam totiz ziaden nie je, tam je vsetko legalne a tympadom mozes ziadat pomoc od vyrobcu. Kedze mas konzolu hacknutu, mozes sa tak obratit na cloveka, co ti ju prerobil, je to jeho psia povinnost, aby ti pomahal. Pokial ho uz nepoznas alebo nemas na neho kontakt, tak ti poradim ako tomu trolovi, co pisal v chate, Zacni buchat hlavou do steny... Caves...

Obrázok užívateľa
Stoupe
Závislák

Poďakoval: 18 krát
Dostal poďakovanie: 24 krát

Poslaťod Stoupe » 8. Máj 2016, 07:28

Cau mety,

over si prv, ci je HDD ok (system settings -> storage). Potom napis, pripadne rovno pozri, ci mas xexmenu (ak vies co myslim).

diviak1
Core člen

Poslaťod diviak1 » 8. Máj 2016, 11:41

Stoupe - zachranar :D :D :D hlavne, ze sa furt tvrdi, ze tomu velmi nerozumie... :a21:
Stoupe, jemu nemusis pomahat, on ma RGH, on od teba nekupi tie kravske nemecke a francuzke originalky ;-)

mety
Core člen

Poslaťod mety » 26. Máj 2016, 10:58

diviak - k tebe sa vyjadrovat nebudem. vidim, ze slovo POMOC nepoznas...

Stoupe - velka vdaka za pomoc, alebo teda napad s HDD. :) Pozrel som na Storage a HDD tam nebol tak som ho skusil vytiahnut a vlozit nanovo a uz vsetko ide tak ako ma. Mam na nom vsetko, co tam bolo aj predtym, takze super. :)

Zaujimave ale je, ze sa konzola zapla aj ked si myslela, ze tam ziadny HDD nie je.

Obrázok užívateľa
alexander_1333
Elite člen

Poďakoval: 20 krát
Dostal poďakovanie: 26 krát

Poslaťod alexander_1333 » 26. Máj 2016, 11:41

Xbox360 funguje aj bez HDD.

bertty
Core člen

Dostal poďakovanie: 0 krát

Poslaťod bertty » 3. Jún 2016, 10:43

Pani prosim a ja mam podobny problem neviem ako to vyriesit

diviak1
Core člen

Poslaťod diviak1 » 3. Jún 2016, 11:46

Otravuj cloveka, co ti robil RGH!!!

diviak1
Core člen

Poslaťod diviak1 » 3. Jún 2016, 11:51

mety píše:diviak - k tebe sa vyjadrovat nebudem. vidim, ze slovo POMOC nepoznas...

Ja slovo POMOC poznam a aj viem podat pomocnu ruku ale nie takemu skaderuka-skadenoha ako si napr ty ;-) Moji zakaznici maju u mna dvere vzdy otvorene, aj prostrednictvom telefonu, co beriem ako samozrejmost, aj prostrednictvom mojho vlastneho fora, kde maju moji zakaznici VIP status. Ty a tebe podobni, co neotravuju cloveka, ktory ma v prvom rade pomahat a to je ten, co konzolu prerobil alebo predal, tak ti nech idu DO RITI ;-)

bertty
Core člen

Dostal poďakovanie: 0 krát

Poslaťod bertty » 3. Jún 2016, 12:16

Od kial si? vedel by si to sravit? co by to stalo?

diviak1
Core člen

Poslaťod diviak1 » 3. Jún 2016, 12:45

poslal som ti sukromnu spravu...

Späť na Xbox360 – Reset Glitch Hack

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist