Zdroj, adaptér, power supply problém! xbox 360 slim

HW informácie a otázky ohľadne Xbox360 Slim.
efektual
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Zdroj, adaptér, power supply problém! xbox 360 slim

Poslaťod efektual » 15. Júl 2015, 14:11

Čaute, mám problém z napájaním konzoly. Vždy keď zapnem konzolu len pipne a rozsvieti sa červená dióda na adaptéri. Skúšal som prečistiť ventilátor ktorý je vo vnútri adaptéru aby sa neprehrieval. Zázrakom to chvíľu fungovalo, konzola nabehla no po 2 týždňoch znovu ten istý problém. Adaptér som znovu rozobral ale je úplne čistý bez prachu, vychladený, obvody som skúšal sú funkčné. No stále a stále tá červená ledka sa rozsvieti pri štarte a konzola je mŕtva :( PLS pomoc !!! Poprípade ponúknite niekto adaptér na predaj :)

diviak
Core člen

Poďakoval: 11 krát
Dostal poďakovanie: 6 krát

Re: Zdroj, adaptér, power supply problém! xbox 360 slim

Poslaťod diviak » 15. Júl 2015, 18:36

Otazne je, ci je to adapterom a nie xboxom samotnym ;-) Ak ano, nepises, ze ci mas Slim alebo FAT a ak mas FAT, aky model presne ;-)

efektual
Core člen

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Poslaťod efektual » 16. Júl 2015, 22:26

dopísal som už to názvu témy že je to slimko, zabudol som to najskôr spomenúť. Konzolou by to nemalo byť, pretože tá má vlastné kontrolky ktoré hlásia chybu konzoly. Ale nechcem to zarieknuť. Uvidím keď budem mať zdroj od jedného chalana čo mi tu napísal že má zdroj. Tak dúfam že to pôjde :a17: Ale veľa ľuďom to robí čo som pozeral YT, no každý to vyriešil napr. vyčistením ventilátorika v zdroji. U mňa je niekde inde problém a až tak sa nerozumiem plošnej doske žeby som to začal opravovať a hľadať chybu.

diviak
Core člen

Poďakoval: 11 krát
Dostal poďakovanie: 6 krát

Poslaťod diviak » 17. Júl 2015, 00:43

Vycisteny ventilator v zdroji este neznamena, ze sa aj toci a chladi zdroj pri behu konzoly. Casta porucha je nie len spina ale aj uplne zlyhanie ventilatora. Niekedy to ide opravit ale nie vzdy sa to podari. Pravdepodobne mas poskodenu niektoru z tych styroch cievok, cu su v nom. Oprava je ale pre odbornika a vyzaduje znalosti a nastroje. Ta cervena LED ti hlasi chybu zdroja, co v tvojom pripade znamena na 99,99% prehriatie zdroja z dovodu nefukcneho ventilatora. Kym je studeny, chvilu pobezi a az potom ti vypne ale ked uz je zohriaty, tak ti bud uz nezapne alebo ked mu klesne teplota pod urcitu hranicu, zopne ale okamzite vypina, lebo teplota zase len stupa ;-)

Späť na Xbox360 – Hardware Xbox360 S/E

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist