Xbox sa zasekol

HW informácie a otázky ohľadne Xbox360 Slim.
niikuska
Core člen

Poďakoval: 1 krát
Dostal poďakovanie: 0 krát

Xbox sa zasekol

Poslaťod niikuska » 24. Mar 2014, 16:12

Dobrý deň, mám Xbox 360 E od konca decembra. Doteraz išlo všetko normálne. Včera sa mi pri hre GTA V. hra zasekla, tak som xbox vypla. Keď som ho však zase zapla, obraz sa mi sekol hneď pri načítavaní loga. Vždy, keď ho zapnem, sekne sa na tom istom mieste(on sa vlastne aj seknutý asi zapína), takže sa neviem dostať ani do menu ani nikde. Skúšala som rady na xbox support, ale žiadna mi nepomohla. Vyberala som aj pevný disk, ale nepomohlo. Pri zapnutí xboxu to vyzerá ako keby sa chcel rozbehnúť, no vzápätí sa vždy zasekne, ako keby bol v nejakom núdzovom režime. Kontrolka svieti vždy na zeleno.Ak ste mali niekto podobný problém, prosím ozvite sa, ďakujem.

jozefko
Core člen

Poďakoval: 3 krát

Re: Xbox sa zasekol

Poslaťod jozefko » 24. Mar 2014, 16:39

No ja by som ti poradil len jednu vec, ak je to nove a so zarukou, co znamena, ze ti to nikdo neotvaral a neupravoval, tak to pekne zbal a sup ho k predajcovi na reklamaciu. Respektive mozes aj predajcu obist a objednat si zvoz Xboxu cez xbox podporu. Akurat im tam este raz vysvetlis, co sa deje, ze je nieco zle a ty nevies co s tym atd... Na druhej strane, ak je to nejaka banalita, tak predajca by ti mal tu banalitu odstranit aby sa to nemuselo zbytocne odosielat do servsu. Rozhodni sa sama ako vies... ;-)

niikuska
Core člen

Poslaťod niikuska » 24. Mar 2014, 18:31

Xbox360 E, to som už písala, MFR 2013-07-30. Nie nemám nič modifikované. :-)
Ďakujem, písala som na xbox support a objasnila som im problém, takže im to tam budem musieť poslať. :-)

jozefko
Core člen

Poslaťod jozefko » 24. Mar 2014, 19:11

niikuska píše:Xbox360 E, to som už písala, MFR 2013-07-30. Nie nemám nič modifikované. :-)
Ďakujem, písala som na xbox support a objasnila som im problém, takže im to tam budem musieť poslať. :-)

Len ti doplnim telefonicky kontakt na podporu, je to zelene zadarmove cislo 0800 004 557. Niekedy je lepsie si s operatorom pokecat ako si vypisovat ;-)

niikuska
Core člen

Poslaťod niikuska » 24. Mar 2014, 20:50

Sleepy píše:Ak je masina v zaruke, tak si urcite vybav reklamaciu. Je to najidealnejsi sposob, masiny vacsinou cele vymenia (ak nie cele, tak zakladnu dosku urcite).

Tak pekne ďakujem :-)

Obrázok užívateľa
Stoupe
Závislák

Poďakoval: 18 krát
Dostal poďakovanie: 24 krát

Poslaťod Stoupe » 24. Mar 2014, 21:06

Nadvazujem na (alebo skor doplnam) vyssie uvedeny prispevok:

Kód: Vybrať všetko
Aby ste mohli vidieť kompletný obsah je nutné aby ste sa prihlásili alebo zaregistrovali. Ďakujeme

jozefko
Core člen

Poslaťod jozefko » 24. Mar 2014, 22:32

Ja tiez neodporucam ist cez predajcu, lebo ten to bude natahovat uz aj preto, lebo aj ked je to jeho psia povinnost, stale ho to otravuje. Dnes sa pozera na zarobok a nie na spokojnost zakaznika. Cest vynimkam samozrejme ale tych vynimiek je dnes malo. Ked sa budes kontaktovat cez podporu priamo, postup je taky, ze ty zadas reklamaciu, dolozis k tomu doklady o kupe (ci original alebo kopie sa opytaj operatora) a podpora ti posle prepravcu. Ten to prevezme na naklady M$ a aj naspat ti to pride na ich naklady. Predajca by len z teba robil blbca, vyhybal by sa mozno zodpovednosti a nakoniec by ta tiez len odporucil na podporu mozno :D Ale najprv si na 100% over, ci je tam naozaj nejaka vyrobna zavada, nech sa ti xbox neflaka po svete zbytocne ;-)

Obrázok užívateľa
Crazy
ADMIN - PGS

Poďakoval: 0 krát
Dostal poďakovanie: 10 krát

Poslaťod Crazy » 31. Mar 2014, 08:31

jozefko píše:Ja tiez neodporucam ist cez predajcu, lebo ten to bude natahovat uz aj preto, lebo aj ked je to jeho psia povinnost, stale ho to otravuje. Dnes sa pozera na zarobok a nie na spokojnost zakaznika. Cest vynimkam samozrejme ale tych vynimiek je dnes malo. Ked sa budes kontaktovat cez podporu priamo, postup je taky, ze ty zadas reklamaciu, dolozis k tomu doklady o kupe (ci original alebo kopie sa opytaj operatora) a podpora ti posle prepravcu. Ten to prevezme na naklady M$ a aj naspat ti to pride na ich naklady. Predajca by len z teba robil blbca, vyhybal by sa mozno zodpovednosti a nakoniec by ta tiez len odporucil na podporu mozno :D Ale najprv si na 100% over, ci je tam naozaj nejaka vyrobna zavada, nech sa ti xbox neflaka po svete zbytocne ;-)

Predajca nemoze riesit reklamaciu xboxu.Riesi si ju MS sam. Cize ak kazdy zakaznik si to musi cez xbox formular/cislo vybavit s nimi sam, tak ako pise sleepy. V tomto je predajca bohuzial bezradny aj keby velmi chcel pomoct.
Obrázok

niikuska
Core člen

Poslaťod niikuska » 23. Apr 2014, 19:44

Ďakujem Vám, opravili mi ho a poslali nas5. :-)

Späť na Xbox360 – Hardware Xbox360 S/E

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Staň sa fanúšikom Xboxzone.sk na Facebooku

TOPlist